آقای دکتر سیدهادی دهقان

دکتر سیدهادی دهقانوکیل پایه یک دادگستری

آقای دکتر سیدهادی دهقان ،وکیل پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می‌باشد.

تحصیلات دانشگاهی خودشان را از دانشگاه شهید بهشتی آغاز کرده ، کارشناسی حقوق خود را در دانشکده حقوق این دانشگاه گذرانده و درجه دکتری حقوق خصوصی را نیز از دانشگاه خوارزمی دریافت نموده است.

ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز دریافت کرده و از سال ۱۳۸۸ به وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی پرداخته و تاکنون چند مقاله حقوقی از او در نشریات علمی منتشر شده است.

سابقه ارائه مشاوره حقوقی به چند شرکت بزرگ تولیدی و صنعتی دارد و با پذیرش وکالت انواع دعاوی در دادگاه‌های خانواده ، حقوقی ، کیفری ، دیوان عدالت اداری ، دیوان عالی کشور ، سازمان ثبت اسناد و املاک ، سازمان تعزیرات حکومتی و … ، تجارب سودمندی در کنار دانش حقوقی اندوخته است.

"(ضروری است)" indicates required fields

مدت زمان مشاوره را انتخاب کنید
(کیبورد خود را بر روی زبان انگلیسی قرار دهید)

در صورتی که از این وکیل مشاوره گرفته اید ، به وی امتیاز دهید. هم چنین در قسمت نظرات، می توانیددیدگاه خود را اعلام بفرمائید.

5/5 - (1 امتیاز)

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من با افتخار تولید محتوای در زمینه های حقوقی ، خانواده ، قاچاق کالا ، ارث ، مالیات ، مسکن و سایر مسائل حقوقی انجام می دهم . نزدیک 2-3 سال است که از همکاری من با گروه خوب حق وران می گذرد . هدف گروه  حق وران پاسخ به سوالات شماست. من هم در این هدف با خلق محتوا سهیم هستم. در  پایان همین پست هم می توانید سوالاتتان را بنویسید که به زودی یک محتوای ارزشمند دیگر خلق کنم !  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *