مشاوره حقوقی تلفنی

سریع‌ترین و بهترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی و گرفتن راهکار مشاوره حقوقی تلفنی است.

با مشاوره تلفنی با حفظ اسرار شما و بدون نیاز به حضور می توانید پاسخ سوال خود را در سریعترین زمان بگیرید.

وکیلان  متخصص ما آماده ارائه مشاوره تلفنی به شما هستند.

مشاوره حقوقی تلفنی

سریع‌ترین و بهترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی و گرفتن راهکار مشاوره حقوقی تلفنی است.

با مشاوره تلفنی با حفظ اسرار شما و بدون نیاز به حضور می توانید پاسخ سوال خود را در سریعترین زمان بگیرید.

وکیلان  متخصص ما آماده ارائه مشاوره تلفنی به شما هستند

وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمت

سریع و بدون اتلاف وقت از میان متخصصین و وکلای پایه یک، فرد مورد نظر خود را انتخاب و مشاوره دریافت کنید.

به گروه وکلای حق وران بپیوندید!

در صورتی که دارای گواهی وکالت پایه یک می باشید ، و تمایل دارید در گروه وکلای حق وران به ارائه خدمت بپردازید لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.

دیدگاه ها و بازخوردها

مهدی عبارتی
گروه وکلای حق وران چند تا از وکلای کار درست هستند که بی ادعا کمک میکنند. ازتون بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتید بسیار سپاسگزارم
کسری یزدانی
خدا خیرتون بده که مشکلم رو با وقتی که گذاشتید حل کردید.  برخلاف سایت های دیگه که افراد مبتدی کار میکنن، شما با حوصله و کاربلدی انجام دادید
شیرین ساداتی
مشاوره تلفنی با دلسوزی واقعی . واقعا ممنون و خداقوت!

خدمات مشاوره حقوقی تلفنی وکلای حق وران به شما کمک می کند تا پیش از صرف وقت و هزینه اضافی و غیر ضروری در شروع فرایند خدمات مشاوره از پرونده و مراحل پرونده اشراف کامل داشته باشید.

ضمن اینکه سرعت پاسخگویی به سوالات شما سریعتر می باشد.عدم نیاز به صرف وقت و هزینه زیاددر مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به سایر مشاوره های دیگر حتی الامکان به حداقل خواهد رسید.

ضمن اینکه خدمات مشاوره توسط بهترین وکیل خوب تهران و کارشناسان مجرب و زبده انجام خواهد شد.

خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

سایر تخصص ها

سایر شهرها

نحوه ارائه خدمت

خدمات مشاوره تلفنی آنلاین

با کلیک روی عکس همین الان مشاوره بگیر

نیاز به وکیل در حوزه های مختلف

 • وقتی شما یک قرارداد مالی امضا می کنید.
 • زمانی که در یک زندگی مشترک هستید.
 • اقدام به جابجایی کالا می‌کنید .
 • قصد ورود یا خروج به کشوری را داشته باشید.
 • به طور ناخواسته گرفتار یک کلاهبردار شوید.

از این دست مسائل ممکن است اتفاق بیفتد.برای این منظور می توانید جهت اطلاع از زیر و بم قانونی بودن کار خود و نگاه تحلیل گرانه و فرایند کاری مطمئن شوید،می توانید توسط مشاوره با وکیل خوب تهران که اشراف کامل به کار شما داشته باشد استفاده کنید.

جهت پیگیری از روند سریع کار و از طرفی از صرف هزینه های گزاف جلوگیری شود، بهتر است تا از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنیم.گروه وکلای حق وران، اغلب با آگاهی و دانش خود، شما را در حوزه های مختلف راهنمایی کرده و شما را با کلیه حقوق خود بدون هرگونه ضرر و زیان مالی راهنمایی خواهند کرد.

زیرا مشاوره دقیق و با جزئیات کامل تر نیازمند زمان زیادی می باشد.وکلا اطلاعات کامل و دقیقی از قوانین دارند و می توانند با ارائه راهکار های واقع بینانه و هدفمند شما را در رسیدن به هدفتان راهنمایی کنند.

چرا که با مشاوره تلفنی حداقل های زیر می تواند شانس خود را در روند احقاق حقوق خود در خصوص قوانین و مقرراتی که از آگاهی ندارید پیگیری کند.چون همیشه همه مقررات در متون قانونی وجود ندارد و بیشتر قواعد در عرف قضایی اجتماع، در رویه های مراجع و سازمان ها شکل گرفته و ایجاد می شوند.

در نتیجه میتواند شما را در سیر روند پرونده کمک بیشتری کند و سرعت عمل آن را نیز افزایش دهد.

تاثیر مشاوره حقوقی تلفنی

 • اولین فاکتور مهم در مشاوره حقوقی تلفنی رامی توان دسترسی سریع مخاطب به وکیل و مشاور دانست.
 • آیتم بعدی هزینه مقرون به صرفه تر و مناسب تری که مشاوره تلفنی نسبت به سایر مشاوره های دیگر مانند مشاوره حضوری دارد و قابل قیاس می باشد.
 • پارامتر بعدی میزان وقت و زمانی که برای برای تردد و رفت و آمد در نظر می گیریم اهمیت دارد ،زیرا به میزان قابل توجهی در زمان مصرف جویی خواهد شد.
 • مزیت دیگرمشاوره شما با وکیل در هر زمانی که نیاز دارید امکان پذیر می باشد.
 • بررسی و ارزیابی صحبت ها و مشکلات خود را در زمینه های مورد نظر خود را از کارشناس و مشاوره دریافت کنید.
 • گاهی اوقات چونکه حضور افراد برای مشاوره در دفتر وکالت امکان پذیر نیست( شرایط جسمانی و یا بطور کلی شرایط نامساعد) موجب عدم دسترسی راحت آنها به دفتر مشاوره می باشد، که دریافت خدمات مشاوره تلفنی و یا مشاوره های آنلاین بسیار سودمند خواهد بود.
 • همچنین بُعدِ مسافت عاملی موثر در نحوه حضور شما برای دریافت خدمات مشاوره می باشد، از همین رو باز هم مشاوره حقوقی تلفنی کارساز خواهد بود.
 • برخی اوقات شما تنها نیازمند دریافت پاسخ در حدود یک سوال جزئی و معمولی هستید که می توانید در کوتاهترین زمان به پاسخ برسید.
 • همینطور برای آگاهی از میزان هزینه ها، مراحل اجرای قانون، نحوه اجرای پرونده و مسائلی از این دست می توانند از طریق مشاوره تلفنی در یک جلسه یا چند جلسه مفید و موثر واقع شود.

 

تماس با کارشناس و مشاور خانم

تماس با کارشناس و مشاور آقا

مشاوره تلفنی حقوقی

آیا در حال حاضر با مشکلات حقوقی رو به رو هستید؟ آیا به دنبال پاسخگویی به سوالات حقوقی خود هستید؟ آیا نیاز به راهنمایی حقوقی دارید؟ در این صورت، می توانیم به شما جوابگو باشیم!

مشاوره تلفنی حقوقی، یک راه آسان و سریع برای رفع تردیدها و مشکلات حقوقی شماست. با تماس با ما، شما می توانید در کمترین زمان ممکن به پاسخگویی و راهنمایی حقوقی دست پیدا کنید.

تیم حقوقی ما، با در دست داشتن تجربه و دانش لازم، آماده ارائه مشاوره در زمینه های گوناگون حقوقی(وکیل ارز دیجیتال ؛وکیل قاچاق کالا و ارز ؛وکیل ملکی؛ وکیل مالیات ؛ وکیل ارث ، وکیل شرب خمر ؛ وکیل رابطه نامشروع ؛ وکیل جرایم اینترنتی ؛ وکیل تجاوز جنسی؛ وکیل پیش فروش آپارتمان ؛وکیل خانواده ؛وکیل شهرداری و وکیل سرقفلی و وکیل جرایم پزشکی) است. آیا تصور می کنید که در امور حقوقی خود نیاز به راهنمایی دارید؟ نگران نباشید!

تیم ما در طول روزهای کاری آماده پاسخگویی به شماست. با تماس با خط تلفنی مشاوره حقوقی، شما می توانید به صورت مستقیم با یک مشاور حقوقی ارتباط برقرار کنید. این مشاوران حقوقی، اجزاء حقوق مهم را می شناسند و آماده هستند شما را در برقراری حقوق و منافع شخصی از طریق تشخیص و حل اختلافات ساپورت کنند. علاوه بر این، مشاوران ما همواره به روز هستند و در زمینه قوانین و مقررات جدید بروزرسانی شده اند.

آنها قادرند به شما در مورد مقررات حقوقی جاری اطلاعات کاملی ارائه دهند و در فرآیند تصمیم گیری شما کمک کنند. با توجه به سرعت و راحتی این خدمات، مشاوره تلفنی حقوقی برای هر کسی که به دنبال راه حل سریع و مطمئن برای مشکلات حقوقی خود است، واقعاً مفید است.

شما نیازی ندارید برای مشاوره به آدرس یک وکیل مراجعه کنید و تنها با یک تماس می توانید مشکل خودتان را حل کنید.با مشاوره تلفنی حقوقی، شما می توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشاور حقوقی دسترسی داشته باشید و در ضمن، هزینه های زیادی هم صرفه جویی کنید. پس چرا منتظرید؟

با تماس با مشاوره تلفنی حقوقی، نگرانی های حقوقی خود را طی چند دقیقه برطرف کنید و به آرامش خاطر برسید! تیم ما آماده است تا در کمک به شما باشد.

نکات مهم در زمان مشاوره تلفنی حقوقی

نکته توضیحات
حقوق و تعهدات باید درباره حقوق و تعهدات خود اطلاعات کافی داشته باشید. این شامل حقوق شخصی، حقوق کار، حقوق تجارت و… است. همچنین باید از تعهداتتان؛ مانند پرداخت قبوض، قراردادها و… اطلاع داشته باشید.
حقوق مالکیتی در این بخش باید از حقوق مالکیتی خود؛ مانند حقوق بر املاک، حقوق بر اختراعات یا حقوق بر نشان تجاری و… آگاهی داشته باشید.
امور قراردادها و مذاکرات در مواردی ممکن است نیاز به مذاکره با شخص دیگری داشته باشید یا قراردادی را بپذیرید. در این موارد باید قوانین و مقررات این قراردادها را به خوبی درک کنید و در صورت نیاز از مشاوره حقوقی استفاده کنید.
امور کیفری و قانون جزایی ممکن است با مسائل کیفری یا حقوق جزایی مواجه شوید. برای مثال، اگر شما به اتهامی متهم هستید، باید نکات مربوط به حقوق شخصی، حقوق کیفری و طرق دفاع را ملاحظه کنید. اگر می خواهید به افکار خود ضربه بزنید، باید در مورد حقوق مالکیت فکر کنید.
قوانین کسب و کار و مالی اگر کسب و کاری راه اندازی می کنید یا مشغول به فعالیت در حوزه مالی هستید، باید از قوانین و مقررات مربوطه استاد باشید. باید اطلاعات کافی در مورد مالیات، قوانین نظام بانکی، قوانین محیط زیست و سایر قوانین کسب و کار داشته باشید.
حقوق و نظام حقوقی کشورتان باید اطلاعات کامل درباره قوانین و نظام حقوقی کشورتان یا جمهوری اسلامی ایران داشته باشید. این شامل قوانین مدنی، تجارت، کیفری و… است. باید نکات مربوط به حقوق و تعهدات شخصی و کسب و کار در کشور خود را ملاحظه کنید.
قوانین حقوق بشر و عدالت اطلاعات کامل در مورد حقوق بشر و قوانین عدالت بشری خیلی مهم است. باید از حقوق و آزادی های اساسی خود اطلاع داشته باشید و در صورت لزوم آنها را تحت حفاظت حقوقی خود در برابر تجاوزات به کار بگیرید.

پرسش و پاسخ های متداول

پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید.

می توانید پرسش خود را با واحد پشتیبانی حق وران مطرح کنید.

پس از ثبت سفارش مشاوره چه زمانی ارائه می‌شود؟

بلافاصله پس از پرداخت مبلغ سفارش و نهایی شدن سفارش سیستم به متخصص مربوط اطلاع‌رسانی میکند. مشاوره‌ها بطور معمول در بین ساعات ۹ صبح الی ۲۳ انجام می‌شوند. بعد از این ساعت مشاوره در ساعت ۷ صبح روز بعد انجام خواهد شد. پیگیری مشاوره‌ها ممکن است بین ۱۵ تا ۴۵ دقیقه زمان ببرد. در صورتی که متخصص در زمان معمول سفارش شما را پیگیری نکند مورد توسط واحد انفورماتیک گروه وکلای حق وران بررسی شده و در صورت نیاز متخصص دیگری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

گروه وکلای حق وران متعهد است که در صورت عدم رضایت کاربر از مشاوره، مبلغ حق المشاوره را مسترد نماید.

جهت انجام مشاوره تماس از طرف چه کسی انجام می‌شود؟

تماس از طرف گروه وکلای حق وران در بین ساعت ۹ صبح تا ۲۳ انجام می شود.

چگونه متخصص مرتبط با موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنم؟

با کمک دسته‌بندی‌های ایجاد شده می‌توانید متخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین هنگام انتخاب به امتیازات و رتبه متخصص بر اساس دیدگاه دیگر کاربران دقت کنید.

بعد از دریافت مشاوره چه اتفاقی می‌افتد؟

شما پس از دریافت مشاوره و در صورت رضایت می توانید با مراجعه به دفتر موسسه و بدون پرداخت حق المشاوره جداگانه با وکیل مربوطه در حد یک ربع مشورت داشته باشید.

جهت انجام مشاوره تماس از طرف چه کسی انجام می‌شود؟

تماس از طرف گروه وکلای حق وران در بین ساعت ۹ صبح تا ۲۳ انجام می شود.