اخذتابعیت ایران

کاربر سایت(ناشناس )

باسلام

من شهروند افغانی هستم با خوانه واده خود اومدم تهران ما در خوانه واده ۷ نفریم میخواهیم اقامت ایران را بگیریم بخاطر اش به یک وکیل زرورت داریم که اقامت مارا گرفته بدهد آیا امکان دارد که ما با کمک وکیل اقامت ایرانرا بیگیریم

دکتر محمد جواد گوهریانوکیل پایه یک دادگستری

پاسخ سوال :

باسلام
1.اخذ اقامت ایران از طریق ازدواج:یکی از شرایط اخذ اقامت و تابعیت ایران برای اتباع خارجی، ازدواج با فرد ایرانی است. بعد از ازدواج باید پرونده ای برای این زوج تشکیل شده و توسط کارشناس بررسی شود. سپس از آنها مصاحبه گرفته شده و بعد از دریافت پروانه زناشویی باید به پلیس و اداره ثبت احوال و اسناد مراجعه کنند. بعد از این مراحل  دفترچه رسمی ازدواج برای آنها صادر و مشخصات هویتی در شناسنامه ها ثبت خواهد شود.
2.اخذ تابعیت ایران از طریق تجارت و سرمایه گذاری: اخذ اقامت و تابعیت ایران مانند بسیاری از کشورهای دیگر دنیا، با کمک سرمایه گذاری در ایران هم امکانپذیر شده است. به این شکل که افراد غیر ایرانی می توانند با سرمایه گذاری در حدود ۲۵۰ هزار یورو در ایران اقامتی ۵ ساله را اخذ نمایند. این مبلغ یا مبلغ های معادل آن البته با ارزهای دیگر، حداقل مبلغ مورد نیاز است. اتباع خارجی علاوه بر سرمایه گذاری در حوزه مسکن یا اوراق مشارکت می توانند این مبلغ را در بانک های ایران هم سپرده گذاری نمایند و اقامت ۵ ساله بگیرند.
3.اخذ اقامت و تابعیت ایران از طریق کار:شرایط اخذ اقامت و تابعیت ایران برای اتباع خارجی از طریق کار و یا ثبت شرکت در ایران هم امکانپذیر است. افرادی مانند مهندسین، پزشکان، کارگران خارجی می توانند از طریق کسب و کار تابعیت ایرانی بگیرند. ثبت شرکت در ایران و سرمایه گذاری در آن می تواند در کوتاهترین زمان ممکن یک غیرایرانی را تبعه ایران نماید.
جهت تسریع اخذاقامت ایران بهتر است با وکلای مجرب در حوزه حقوقی موسسه حق وران مشاوره نمایید.

دکتر محمد جواد گوهریانوکیل پایه یک دادگستری

پاسخ سوال :

باسلام 
1.مطابق با ماده ۸۴۳ قانون مدنی وصیت به زیاده بر ثلث ترکه نافذ نیست مگر به اجازه وراث و اگر بعض از ورثه اجازه کند فقط نسبت به سهم او نافذ است.
2.با گواهی انحصار وراثت در خواست خود را به دادگاه ارائه دهید.
جهت تنظیم دادخواست بهتر است با وکلای مجرب خانواده موسسه حق وران مشاوره نمایید.

آیا این سوال پاسخ شما هم بود ؟

شما کاربر عزیز سایت حق وران، می توانید در صورتی که پاسخ خود را نگرفته اید ، از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کنید و در اسرع وقت و بدون نیاز به مراجعه حضوری از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره تخصصی دریافت نمائید.

خدمات رایگان مشاوره برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما ، در حوزه های تخصصی زیر می باشد :

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *