دستورالعمل احداث گلخانه

کاربر سایت(ناشناس )

باسلام

من با مجوز تاسیس گلخانه ای در زمین کشاورزی خودم ایجاد کردم اکنون از وزارت جهاد کشاورزی برای تخریب آمده اند چکار کنم.

دکتر محمد جواد گوهریانوکیل پایه یک دادگستری

پاسخ سوال :

باسلام
بر اساس ماده ۹ دستورالعمل احداث گلخانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی موظف است حداکثر یک ماه پس از ثبت تقاضا و تشکیل پرونده نسبت به صدور پروانه های تاسیس و بهره برداری اقدام نماید. 
تبصره ۱: هرگونه تاخیر ناشی از قصور متقاضی متوجه سازمان نظام مهندسی نبوده و به زمان مورد نظر اضافه می‌گردد.تبصره ۲: زمان تعیین شده برای ارائه طرح توجیه فنی، اقتصادی و مالی توسط متقاضی به زمان صدور پروانه تاسیس اضافه می‌گردد.بر اساس ماده ۱۰  دستور العمل احداث گلخانه ، در صورت عدم صدور پروانه تاسیس در زمان تعیین شده، متقاضی می تواند مراتب را به مدیریت باغبانی استان یا سازمان نظام مهندسی کشاورزی منعکس تا از طریق کمیته استانی (موضوع ماده ۵ این دستور العمل) مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گرفته و نتیجه به متقاضی اعلام گردد.

تبصره: در صورت عدم امکان تصمیم گیری در کمیته استانی، موضوع جهت بررسی و تصمیم گیری و اعلام پاسخ به متقاضی به هیاتهای انتظامی ارجاع داده می شود.

در نتیجه با توجه به داشتن مجوز احداث جهت بررسی دقیق موضوع و ارائه ی دلایل منطقی در تنظیم دادخواست بهت است با وکلای متخصص ما در حیطه ی ملک مشاوره بفرمایید.

آیا این سوال پاسخ شما هم بود ؟

شما کاربر عزیز سایت حق وران، می توانید در صورتی که پاسخ خود را نگرفته اید ، از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کنید و در اسرع وقت و بدون نیاز به مراجعه حضوری از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره تخصصی دریافت نمائید.

خدمات رایگان مشاوره برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما ، در حوزه های تخصصی زیر می باشد :

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *