گواهی سوءپیشینه

گواهی سوءپیشینه

سوال:

سلام وقت بخیر .من اهل تبریز هستم .دو ماه پیش برای کارم نیاز به گواهی عدمسو پیشینه داشتم که متاسفانه از طرف دادگاه بخش یحل کیفری رفتم برای من سابقه سو پیشینه دادند گویا در سیستم سامانه تشابه اسمی شده و خانمی با مشخصات من با همان نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد یکسان در تاریخ مشخصی به حرم شرب خمر و رابطه نامشروع پرونده دارند که با وثیقه آزاد شدند من در دادگاه تبریز نتونستم ثابت کنم که که فقط،تشابه اسمی هست گفتند باید از دادگاه لواسان تهران اقدام کنک لطفا مرا راهنمایی کنید چطور میتوانم ویرایش اطلاعات بگیرم در دادگاه تبریز از من اثر انگشت گرفتند که تطابقی با اون پرونده نداشت

پاسخ سوال

باسلام

اگر سوءسابقه اشتباهی که مربوط به مجازات جرم شما نیست برای شما ثبت شده است از دادگاه تقاضای اصلاح سوءسابقه را بخواهید که با بررسی کدملی،سریال شناسنامه و اثرانگشت ممکن است.

WhatsApp Image 2022-12-15 at 11.09.20 PM

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما پیرامون مسائل مربوط به ثمن مورد معامله و غیر می باشد.

یکی از خدمات گروه وکلای ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان میباشد .

برای دسترسی به پاسخ سوالات حقوقی خود به صورت رایگان میتوانید از بخش پرسش و پاسخ اقدام کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره حقوقی فوری دارید می توانید از بخش مشاوره تلفنی حق وران اقدام نمایید.

همچنین میتوانید درخواست مشاوره های خود را به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی در مباحث مختلف پیگیری کنید.

مجموعه گروه وکلای حق وران با بهره مندی از ده وکیل خوب تهران آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان در بخش های مختلف می باشند.

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث، وکیل تجاوز، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده؛ وکیل شهرداری و…

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran@

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *