فروش سهم الارث

تقاضای فروش سهم الارث

سوال:

سلام وقتتون بخیر سوال داشتم شخصی فوت میکنه و فرزندان ذکور ایشان تقسیم نامه ای رو تنظیم میکنن به دلیل اینکه تمامی وراث تقسیم نامه رو امضا نزدن تقسیم نامه باطل هست وبر همین اساس دادخواست تقسیم ترکه رو دادیم اما در جلسه رسیدگی وراث دیگه هم تقسیم نامه رو امضا زدن و تقسیم نامه معتبر شد . حالا ما میتونیم از همین دادگاه تقاضای فروش سهم رو بخواهیم ؟

پاسخ سوال

باسلام

با توجه به مشترک بودن اگر شرکا در تقسیم با هم توافق داشتند که مطابق توافق رفتار می شود ولی اگر شرکا بر سر نحوه تقسیم و تعیین سهم هر شریک به توافق نرسند راه حل قانونی افراز است.با توجه به اینکه شرکا در نهایت تقسیم نامه را امضاء نمودند راه سریع فروش سهم الارث واگذاری با سایر وراث است ودر غیر این صورت تقاضای فروش سهم الارث را بدهید.

WhatsApp Image 2022-12-15 at 11.09.20 PM

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما پیرامون مسائل مربوط به ثمن مورد معامله و غیر می باشد.

یکی از خدمات گروه وکلای ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان میباشد .

برای دسترسی به پاسخ سوالات حقوقی خود به صورت رایگان میتوانید از بخش پرسش و پاسخ اقدام کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره حقوقی فوری دارید می توانید از بخش مشاوره تلفنی حق وران اقدام نمایید.

همچنین میتوانید درخواست مشاوره های خود را به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی در مباحث مختلف پیگیری کنید.

مجموعه گروه وکلای حق وران با بهره مندی از ده وکیل خوب تهران آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان در بخش های مختلف می باشند.

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث، وکیل تجاوز، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده؛ وکیل شهرداری و…

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran@

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *