پیش فروش اپارتمان

کاربر سایت(ناشناس )

باسلام

بنده به‌عنوان شخص (الف) یک واحد آپارتمان به شخص(ب) پیش فروش کرده ام و در متن مبایعنامه با توافق طرفین شرط نموده ایم که در صورت عدم تعهدخریدار به تعهدات خود، مورد معامله فسخ و مبلغ ۵۰میلیون تومان هم نیز به عنوان ضرر و زیان به فروشنده پرداخت میگردد. خریدار به تعهدات خود عمل نکرده وبنده نیز به ایشان واحد تحویل ندادم ، و خریدار چندین مرتبه به بنده مراجعه نمودند در حضور شاهدین اعلام کردند که شما که قرداد رافسخ میکنید کلدمبلغ ثمن که به شما پرداخت کردم ه ام +مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان هم بیشتر بهم پرداخت کن تا اینکه من هم زیاد متضرر نشوم و قراداد را اقاله کنیم و من هم قبول کردم و قرارد شد که چند روز بعد من و ایشان در حضور همان شاهدین که حضور داشتن کتبی نوشته بشه که ایشان دیگر تشریف نیاوردند و مخفیانه به داوری رفته و طرح دعوا نمودند و بدون معرفی داور از سوی طرفین، از مرکز داوری در مورخ۱۴۰۱/۲/۶ با من تماس گرفته شد و گفتند که اولین جلسه رسیدگی در مورخ ۱۴۰۱/۲/۸ در مرکز داوری حضور پیدا کنم و من هم حضوری مرکز داوری مراجعه نمودم و مدارک و مبایعنامه و همینطور برگه اظهارنامه اعلام فسخ به خریدار که ارسال نموده بودم تحویل دادم ، سرداور به بنده وکیلی معرفی نمود جهت وکالت در پرونده و بابت همین موضوع نیز مبلغ ۲۰۰ هزار تومان نیز دریافت نمود( فیش پرداختی نیز موجود است) و بنده با آن وکیل که سرداور معرفی کرده بود قرارد دادگستری ولی متاسفانه وکیل در روز اولین جلسه رسیدگی حضور پیدا نکرد و من به سرداور گفتم که چرا وکیل من امروز جهت دفاع از حق و حقوق بنده حضور پیدا نکرده است در پاسخ گفت نگران نباش شما حق فسخ داری ، و بعدا مدارک قرارداد وکیل از پرونده و اسناد و مدارک که بنده به داوران ارائه نمودم بودم توسط داوران برداشته شد که از خط خوردگی در تمامی شماره گزاریهای صفحات پرونده مشاهده میشود، و خیلی موارد حیله و تقلبی که داوران با همدستی وکیل بنده حق بندهرا تضعیف نمودند و حتی به خاطر مبلغ ۳۰ میلیون تومان که داوران در رای صادره بنده محکوم نموده بودند، منزل بنده را توقیف و مزایده فروش گذاشتند.

دکتر محمد جواد گوهریانوکیل پایه یک دادگستری

پاسخ سوال :

باسلام
در صورتی که نسبت به رای اعتراض دارید می توانید در وقت قانونی ان تجدید نظر خواهی نمایید ولی به علت پیچیدگی پرونده مشاوره با وکیل راه گشا خواهد بود.
جهت بررسی تخصصی موضوع با ارائه مستندات قانونی خود بهتر است کار را به وکلای متخصص در حیطه حقوقی موسسه حق وران بسپارید.                                                                                                    

                                                                                                   

 

آیا این سوال پاسخ شما هم بود ؟

شما کاربر عزیز سایت حق وران، می توانید در صورتی که پاسخ خود را نگرفته اید ، از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کنید و در اسرع وقت و بدون نیاز به مراجعه حضوری از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره تخصصی دریافت نمائید.

خدمات رایگان مشاوره برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما ، در حوزه های تخصصی زیر می باشد :

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *