شرایط استرداد کالای قاچاق

شرایط استرداد کالای قاچاق

سوال :

با سلام

اگر با در دست داشتن سند و مدرک اثبات جرم علیه شخصی که بنده را چهارماه زندانی کرده است شکایت کنم حداکثر چقدر (چه مبلغی) می توانم به عنوان خسارت از وی مطالبه کنم ؟

پاسخ سوال :

باسلام.مطابق با ماده 255قانون آیین دادرسی کیفری امکان جبران خسارت ایام بازداشت باصدور حکم برائت وقرار منع تعقیب متهم از سوی مراجع قضائی امکان پذیراست.شخص بازداشت شده می تواند در صورت اثبات رابطه سببیت بین بازداشت موقت و زیان وارد شده جبران تمام ضرر وزیان های مادی ومعنوی و منافع ممکن الحصول را از دولت مطالبه نماید.در صورت حبس غیرقانونی توسط افراد عادی که مصداق آدم ربایی است پرداخت نقدی از شش تا هجده میلیون محکوم خواهدشد.

WhatsApp Image 2022-12-15 at 11.09.20 PM

گروه وکلای حق وران با بهره گیری از وکلای خوب تهران پاسخگوی سوالات حقوقی شما پیرامون مسائل مربوط به ثمن مورد معامله و غیر می باشد.

یکی از خدمات گروه وکلای ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان میباشد .

برای دسترسی به پاسخ سوالات حقوقی خود به صورت رایگان میتوانید از بخش پرسش و پاسخ اقدام کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره حقوقی فوری دارید می توانید از بخش مشاوره تلفنی حق وران اقدام نمایید.

همچنین میتوانید درخواست مشاوره های خود را به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی در مباحث مختلف پیگیری کنید.

مجموعه گروه وکلای حق وران با بهره مندی از ده وکیل خوب تهران آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان در بخش های مختلف می باشند.

از جمله اساتید متخصص مباحث مختلف شامل:

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث، وکیل تجاوز، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده؛ وکیل شهرداری و…

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran@

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *