وکیل خوب تهران منطقه ۶ برای دسترسی آسان و راحت ساکنان و فعالان محله هایی مانند:

جهاد ؛سنایی؛ وصال؛ امیرآباد؛ جمالزاده؛ کریم خان ؛یوسف‌آباد؛ بهجت آباد؛ ساعی و گنجوی آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و حضوری و تلفنی می باشد.

کلیه ساکنین ۱۴ محله منطقه ۶ می تواند تمام مشکلات حقوقی کیفری خود را با توجه به دسترسی محلی بسیار خوبی که این منطقه نسبت به سایر مناطق دیگر دارد ؛با مجموعه گروه وکلای حق وران در این منطقه داشته باشد.

محدوده جغرافیایی منطقه ۶ تهران از شمال، به بزرگراه همت؛ از غرب به بزرگراه چندران؛ از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و سمت جنوب به خیابان انقلاب ختم می شود .

بنابراین از جهات مختلف می توان به این منطقه از طرف بزرگراه های مختلف دسترسی راحت داشت.

ضمن اینکه امکانات حمل و نقل عمومی در این منطقه مهیا می باشد.

کلیه فعالان و ساکنین منطقه ۶ می توانند مشکلات حقوقی خود را در گروه وکلای حق وران مورد پیگیری قرار دهند.

لیست ۱۰ وکیل خوب تهران منطقه ۶

منطقه ۶ تهران از لحاظ موقعیت قرارگیری مراکز اداری؛ دولتی و خصوصی زیادی که در این منطقه وجود دارد ؛به دلیل تخلفات و یا دعاوی مختلف نیاز به حضور وکلای تخصصی در حوزه های مختلف خواهد داشت.

از جمله مراکز اداری میتوان به وزارت بازرگانی؛ موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی ؛شماره گذاری کالا و خدمات پژوهشکده سیاستگذاری و مدیریت راهبردی ؛فاوا ؛مرکز خدمات رایتل ؛دفتر امور مجلس ؛دفتر برنامه ریزی و بودجه؛ دفتر حقوقی املاک و حمایت قضایی کارکنان ؛دفاتر پشتیبانی توسعه مدارس غیر دولتی و سایر مراکز اداری تخصصی در این محدوده وجود دارد که به دلیل برخی از معضلات و مشکلات نیاز به وکلای تخصصی خواهند داشت .

امیرآباد

وصال

سنایی

جهاد

بهجت آباد

یوسف‌آباد

کریم خان

جمالزاده

ساعی

گنجوی

از جمله حوزه های تخصصی مورد نیاز این محدوده می‌توان به معضلات دعاوی ملکی؛ دعاوی خانواده؛ دعاوی جرایم اینترنتی؛ دعاوی حقوقی ملکی؛تخلفات در قراردادهای مشارکت در ساخت ؛تصرف عدوانی؛ ابطال سند؛ درخواست صدور سند؛ تفکیک؛ افراز؛ جرایم اینترنتی؛ دعاوی مالیاتی؛ درخواست های بخشودگی مالیاتی در حوزه های کاری مختلف ؛معضلات تابعیت اتباع بیگانه؛ جرایم سایبری؛ قراردادهای پیش فروش آپارتمان؛ قاچاق کالا و ارز و غیره

به همین منظور بهتر است تا از وکیل های متخصص در این حوزه کمک بگیریم.

برای این منظور گروه وکلای حق وران با حضور ده وکیل خوب تهران در مجموعه حق وران و برخورداری از تیم مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت توسط وکلای متخصص می باشد.

از جمله وکلای حق وران شامل:

کلیه محاسبات حقوقی را از اینجا پیگیری کنید.