گزارش مشروب خوری

گزارش مشروب خوری:09129426674


گزارش مشروب خوری ، زمانی که فرد یا افرادی اقدام به شرب خمر می نمایند با توجه به مغایرت شرب خمر با قوانین جمهوری اسلامی ، قابل گزارش خواهد بود.

زمانی که افراد شاهده مشروب خوری افراد مجرم باشند ؛می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره های پلیس ۱۱۰ مورد ارتکاب جرمی را نزد پلیس شکایت کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد و تمامی جرایم مبتنی بر شرب خمر اعم از خرید و فروش ؛نگهداری ؛ قاچاق ؛ مصرف  یا سوء استفاده از مشروبات الکلی با فروش آن به کودکان و نوجوانان می توانید با وکیل شرب خمر حق وران ارتباط بگیرید.

 

تماس با پلیس برای گزارش مشروب خوری

یکی از راه های گزارش مشروب خوری تماس با پلیس می باشد

.اگر در شرایط اضطراری هستید و شرایط شما بسیار اورژانسی است شما باید با شماره ۱۱۲ تماس بگیرید.

اگر هم شما در شرایط غیر اضطراری قرار دارید و میخواهید اقدام به گزارش مصرف مشروبات الکلی نمایید می توانید از طریق شماره 14 114 تماس بگیرید

.در هر شرایطی که باشید و نتوانید بهترین تصمیم را در هر لحظه بگیرید می توانید از گروه  وکلای حق وران اقدام به دریافت مشاوره فوری کنید و بهترین اقدام لازم را نمایید.

 

تماس با شماره 14 114

این شماره برای مواقعی که شما در شرایط عادی قرار دارید و تنها میخواهید اقدام به گزارش کنید که با در اختیار قرار دادن اطلاعات در مورد تخلف؛ نحوه تخلف ؛محل تخلف ؛ساعت کار متخلفین ؛نشانی متخلفین؛ افراد تبعه یا غیر تبعه و…  سایر موارد می توانید با این شماره تماس بگیرید و گزارش دهید در صورتی که در خارج از کشور هستید و نیاز به گزارش دارید می توانید از طریق شماره های +46771141400 تماس بگیرید

تماس با شماره 112 در موارد اضطراری

شماره ۱۱۲ برای زمانی است که شما بخواهید اقدام به گزارش فوری کنید همچنین با همین شماره برای تماس با پلیس آمبولانس؛ آتش نشانی؛ مددکار سازمان های مختلف در ارتباط باشید.

تماس با پلیس ۱۱۰

گزارش مشروب خوری در عادی ترین حالت و می توانید با پلیس شما ۱۱۰ تماس بگیرید و گزارش نمایید.

 

چه اطلاعاتی در زمان گزارش جرم مورد نیاز است؟

  • شماره کسی که جرم را گزارش می کند
  • شماره کسی که مجرم است
  • زمان و محل وقوع جرم

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *