وکیل سرقفلی

وکیل سرقفلی رایگان پایه یک با مشاوره آنلاین


 اگر درگیر دعاوی ملکی می باشید ، گروه وکلای حق وران ، با وکیل سرقفلی رایگان پایه یک ، با مشاوره آنلاین ، می توانند به شما و عزیزانتان خدمات مشاوره ای با کیفیت خوب  ارائه کنند.

در اغلب موارد، افراد می‌توانند برای حل اختلافات خود در دعاوی  ملکی به  وکیل خوب تهران  مراجعه  یا مشاوره رایگان دریافت کنند. وکیل ملکی موسسه حق وران با توجه به تجربه و دانش خود در زمینه حقوق ملکی، می‌تواند بهترین مشاوره رایگان را برای موکل خود فراهم کند و به طور حرفه‌ای در مورد مسائل حقوقی و قانونی مربوط به دعاوی ملکی ، موکل خودرا راهنمایی کند.

 

 

خدمات مشاوره کاملا رایگان

مشاوره حقوقی رایگان برای این است که فرصتی در اختیار افراد قرار گیرد تا وضعیت پرونده خود را با یک وکیل یا مشاور حقوقی در میان گذاشته و به این اطمینان برسد که وکیل حقوقی می‌تواند به او کمک کند تا گره کور پرونده رابازکند.

در مشاوره حقوقی رایگان، هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. فرد در طول گفتگوی رایگان متوجه می شود که آیا وکیل حقوقی یا کیفری می‌تواند برای وضعیت او پیشنهاداتی را برای نحوه رسیدگی به پرونده مطرح کند یا خیر.

موسسه‌های زیادی وجود دارند که در تمامی مسائل حقوقی مشاوره رایگان می‌دهند. تا اطمینان حاصل کنند که همه در صورت نیاز به عدالت دسترسی دارند. اما در انتخاب آن‌ها باید بسیار دقت داشته باشید موسسه حقوقی حق وران با وجود چندین وکیل سرآمد درزمینه دعاوی ملکی  می توانند به شما و عزیزانتان خدمات مشاوره ای با کیفیت خوب و قیمت مناسب ارائه کنند.

شایدبه خواندن این مطلب هم علاقه مندباشید

وکیل ملکی غرب تهران

وکیل ملکی مشاوره رایگان

چرا مشاوره حقوقی رایگان آنلاین

اینترنت بستری را برای  افراد فراهم کرده تا در هر کجای کشور که باشند، بتوانند از خدمات حقوقی آنلاین استفاده کنند مشاوره آنلاین از طریق پرسش و پاسخ در صفحات مجازی صورت می گیرد .

به دلیل آسانی این شیوه و دسترسی ۲۴ ساعته به آن، افراد زیادی این روش را برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و  رایگان ترجیح می‌دهند.

 

گروه وکلای حق وران

 

مشاوره حقوقی رایگان شامل چه خدماتی می‌شود ؟ آیا همه ی خدمات رایگان است؟

شاید از خود بپرسید آیا مشاوره حقوقی رایگان، واقعا رایگان و بدون هزینه است. باید در نظر داشته باشید که مشاوران حقوقی می‌توانند در مسائل مختلف قضایی و حقوقی و طرح مسائل حقوقی، مشاوره دهند.

بدیهی است که همه این موارد به صورت رایگان انجام نمی‌شود. در واقع طرح سوالات اولیه و بیان نظر کلی نسبت به وضعیت پرونده به صورت رایگان انجام می‌شود. برای استفاده فوری از مشاوره حقوقی مشاوره رایگان  اینجا کلیک کنید.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان

  • استفاده از خدمات حقوقی ،بدون نیاز به مراجعه به موسسات و دفاتر حقوقی
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
  • آگاهی یافتن از مسائل حقوقی مورد نیاز

 

  1. ابتداوارد صفحه اصلی سایت به آدرس haghvaran.com می شوید.سپس مشاوره آفلاین را انتخاب نموده روی آن کلیک می نمایید.

 

2 .وارد صفحه پرسش و پاسخ شده ،  می توانید سوال خودرا جستجو نمائیدویا روی پرسیدن سوال کلیک  نمایید.

 

 

3. پس ازاینکه وارد صفحه (ارسال سوال حقوقی ) شدید. شماره تلفن همراه  وسوال حقوقی خود را درقسمت مشخص شده بنویسید.

صفحه ارسال سوال حقوقی

 

4. پس از یادداشت سوال کدامنیتی را بزنید و درپایان برروی کلمه ( ارسال سوال ) کلیک نمائید.

ارسال سوال حقوقی

5. پس ازارسال سوال ، منتظر پاسخ موسسه حق وران بمانید. شما می توانید درکوتاه مدت پاسخ سوال خودرا دریافت کنید.

پاسخ به سوالات

وکلای پایه یک دادگستری گروه حق وران ، پاسخگوی شما

دکتر محمد جواد گوهریان  دکترمحمدجوادگوهریان

دکترگوهریان وکیل پایه ی یک دادگستری ، تجربه زیادی در وکالت دارد. ایشان یکی از مدافعان برجسته محاکم قضایی ، وکیل دعاوی ملکی پیچیده و یک وکیل برجسته و بی باک دردعاوی سرقفلی می باشد.

دکترمحمدجوادگوهریان  یک وکیل عالی ، بسیار آگاه به قوانین ، و خلاق درپرونده های ملکی؛ و یکی از با استعدادترین وکلای شهر تهران می باشد.

ایشان وکالت و مشاوره در بیش از ۴۳۸ پرونده مطرح در محاکم داخلی و بیش از یازده پرونده داوری در عرصه قرارداهای داخلی تا سال ۱۳۹۸ را برعهده داشته و به خوبی توانسته که آن ها را باموفقیت به سرانجام برساند.

آقای دکترگوهریان ،  پرونده های حقوقی و کیفری زیادی را باموفقیت پشت سرگذاشته است .آقای دکتر تالیف و گردآوری بیش از ۸ مقاله در حوزه حقوق خصوصی در نشریات معتبر داخلی را در کارنامه خود دارد.دعاوی که وکالت آنها برعهده دکترگوهریان می باشد ،بردآن ، ازقبل تضمین شده است.

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر فتح الهی یک وکیل محاکمه ای ماهر است که به دلیل وکالت حرفه ای ، آمادگی کامل و تسلط بر جزئیات مشهور است، وی می تواند با بازجویی متقابل شاهدان و استدلال های منطقی قانع کننده، فرماندهی دادگاه را بر عهده بگیرد. به طور خلاصه، دکتر فتح اللهی در زمینه وکالت ملک و املاک و اراضی تخصص دارد .

وی با سالها فعالیت و پرونده های موفق بسیار می تواند به شما در حل و به نتیجه رسیدن پرونده تان کمک کند.وی به عنوان یک وکیل تجاری و شرکت‌ها، پرونده‌هایی را با مجموعه‌ای از برده‌های چشمگیر تثبیت کرده‌اند. همچنین، به دلیل تجربه بی‌نظیر خود در دعاوی اقلیت‌های دینی، نزد موکلین شهرت پیدا کرده است. او همچنین گواهینامه تخصصی از دانشکده حقوق دانشگاه ناگویا ژاپن را دریافت کرده‌اند.

  دکتر قادر شنیور 

دکتر شنیور وکیل پایه یک دادگستری می باشند. وی دارای تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی ،خلع ید، تصرف عدوانی و.. می باشد. . با مذاکره باوی ، بخش بزرگی از مشکلات شما کاسته می شود.

سوابق ایشان از جمله تدریس ، تالیف کتب متعدد از جمله “قرارداد سفارش ساخت” انتشارات آوا و کتاب “ عقود نامعین ” انتشارات کمالان و کتاب در دست چاپ برررسی فقهی حقوقی مفهوم مخالف انتشارات چتر و دانش و مقالات متعدد علمی پژوهشی را میتوان نام برد.جای تعجب نیست که آقای شنیور  به عنوان یکی از100 وکیل برتر کشور رتبه بندی شده است.

  دکتر سیدهادی دهقان

دکتردهقان یک وکیل بااخلاق وحرفه ای است که تمام حرفه حقوقی خود را وقف دادخواهی از جانب کسانی کرده است که  متحمل ضررهای بی حد و حصر شده اند. رویکرد همدلانه او نسبت به موکلانش، مهارت های قابل توجه محاکمه، و پیگیری بی وقفه عدالت، او را به یکی از بهترین وکلای دادگستری تبدیل کرده است .

ایشان سابقه ارائه مشاوره حقوقی به چند شرکت بزرگ تولیدی و صنعتی دارد و با پذیرش وکالت انواع دعاوی در دادگاه‌های خانواده ، حقوقی ، کیفری ، دیوان عدالت اداری ، دیوان عالی کشور ، سازمان ثبت اسناد و املاک ، سازمان تعزیرات حکومتی و … ، تجارب سودمندی در کنار دانش حقوقی اندوخته است.

دکتر زینب جنیدی مقدم خانم دکتر زینب جنیدی مقدم

وکیل و مشاور حقوقی خانواده است. ما ایشان را یکی از ‘برترین مدافعان حقوق زنان’ معرفی می‌کنیم. دکتر جنیدی مقدم با مهارت‌های وکالت و تعهد، از ابتدای کار به مراجعینش آشکار شد. ایشان سال‌هاست که در حوزه زن و خانواده پژوهش می‌کنند و مقالات علمی پژوهشی متعددی را منتشر کرده‌اند.

آقای مصطفی مهر علی تبار آقای مصطفی مهرعلی تبار فیروزجائی 

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه می باشند. وی مشاور شرکت‌های بزرگ و کوچک که با طیف کاملی از مسائل شرکت‌ها سروکار دارند، مشارکت داشته است. او طیف گسترده ای از قراردادهای خرید و فروش تجاری، قراردادهای مشارکت، قراردادهای عملیاتی شرکت با مسئولیت محدود، قراردادهای کاری و سایر اسناد شرکتی را تهیه و مذاکره کرده است.

درحوزه ی قراردادهای ورزشی ودعاوی ثبتی، بسیار فعال است. وتاکنون نتایج بسیاردرخشانی درکارنامه ی وکالت خود دارد.

آقای هادی شاد آقای هادی شاد

 وکیل پایه یک دادگستری  و یکی از وکلای  با سابقه ۱۵ سال وکالت و انجام کارهای حقوقی ، یکی از برجسته ترین وکلای فعال در حوزه قضایی  می باشند . سابقه درخشان و پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه مطلوب از ویژگی های بارز ایشان می باشد .

ایشان بسیارمتعهد و مقید به کار تاحصول نتیجه عالی می باشد وی افتخار ارائه خدمات  حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث ، ملکی،  و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

وکیل خوب تهران رضا عابد دکتر رضا عابد

دکترعابد یکی ازبهترین وکیل در نوع خود است . ایشان وکیل پایه یک دادگستری ، بسیارمتبحرومتخصص و دارای  تجربه گسترده ای در حوزه تخصصی حقوق بانکی می باشند.

ایشان علاوه بر تجربه حقوق بانکی ، کارنامه درخشانی در زمینه دعاوی کیفری دارد. به مراجعین مشاوره های زیادی در زمینه های، دعاوی حقوقی ،کیفری و اداری، ارائه می دهد.همچنین دفاع عالی ، از موکلان سرلوحه کارایشان قراردارد.

 

گروه وکلای حق وران

 

 

شایدبه خواندن این مطلب هم علاقه مندباشید

وکیل ملکی ارزان و با انصاف با دکترای تخصصی + مشاوره رایگان

وکیل ملکی آنلاین

سایر خدمات گروه وکلای حق وران

موسسه حقوقی حق وران ، علاوه بر خدمات مشاوره رایگان ، مشاوره حقوقی تلفنی ومشاوره حضوری نیز برای شهروندان عزیز فراهم نموده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با موسسه حقوقی حق وران یک مشاوره رایگان  داشته باشید.

مشاوره حضوری

برای مشاوره حضوری با گروه وکلای حق وران ، می توانید باشماره های (۰۲۱۸۸۱۰۹۵۶۰ الی ۶۲) تماس بگیرید و وقت خودرا با وکیل خوب تهران  رزرو کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی

سریع‌ترین و بهترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی و گرفتن راهکار مشاوره حقوقی تلفنی است.تیم ما در طول روزهای کاری آماده پاسخگویی به شماست. با تماس با خط تلفنی مشاوره حقوقی، شما می توانید به صورت مستقیم با یک مشاور حقوقی ارتباط برقرار کنید.برای مشاوره تلفنی بایدازطریق لینک زیر(مشاوره حقوقی تلفنی) اقدام به رزرو مشاوره نمایید. پس ازپرداخت وجه مشاوره و دریافت شماره تماس وکیل ، دراسرع وقت می توانید باوکیل مورد نظر ارتباط برقرارکنید.

 

 

خانم آخرتیمشاهده نوشته ها

Avatar for خانم آخرتی

این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *