وکیل ارز دیجیتال

وظیفه وکیل ارز دیجیتال و وکیل ارز دیجیتال {حق وران}


وکیل ارز دیجیتال

وکیل ارز دیجیتال (Digital currency lawyer) تخصص بالایی در حوزه ارز دیجیتال، رمز ارز یا همان پول دیجیتال دارد.

در واقع وکیل جرایم اینترنتی با آشنایی با تمام الگوریتم های رمزگذاری کنترل شده؛ نحوه نقل و انتقال پول؛ محافظت در برابر تورم ؛امنیت خرید و فروش ارز؛ شفافیت در خرید و فروش و بسیاری از موارد دیگر را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهد.

چرا که بسیاری از معضلات و مشکلات رایج در خرید و فروش ارز دیجیتال ناشی از عدم آگاهی افراد به نحوه کار می باشند و یا اینکه نمی دانند دقیقا از کجا باید شروع کنند.

در این راستا برخی افراد سودجو با جلب اعتماد کاربران اقدام به سودجویی و کلاهبرداری در این زمینه می کنند.

افراد مبتدی بهتر است تا قبل از اینکه اقدام به سرمایه‌گذاری در این بخش نمایند ؛حتماً از مشاوره حقوقی یا وکیل ارز دیجیتال اقدام به اخذ مشاوره کنند.

چه زمانی بهتر است تا از وکیل ارز دیجیتال کمک بگیریم؟

در حالت اول بهتر است تا از زمانی که تمایل به سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال دارید؛ اقدام به اخذ وکیل ارز دیجیتال کنید؛ تا در دام تریدر ها و معامله گران این بازار مالی گرفتار نشوید.

زمانی که شما به دلیل عدم آگاهی نسبت به نحوه کار با ارز دیجیتال گرفتار طرح پانزی شده اید؛ درمواقع فیشینگ و اجاره حسابهای صرافی، فارم های استخراج و توقیف دستگاه های ماینر خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال و عدم وفای به عهد ….

گروه وکلای حق وران
گروه وکلای حق وران

خدمات حقوقی ویژه وکیل ارز دیجیتال شامل موارد زیر می‌شود:

 1. مشاوره حقوقی در خصوص مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال، از جمله قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مالیات‌های مربوطه و سایر موارد.
 2. نگارش قرارداد های خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند قراردادهای فروش فروشگاهی، قراردادهای تامین مالی و قراردادهای همکاری.
 3. پیگیری و رسیدگی به مسائل حقوقی مربوط به ارزهای دیجیتال، مانند اختلافات مالی، بررسی شکایات، پیگیری امور دعاوی و سایر مسائل.
 4. ارائه مشاوره‌های حقوقی و بازرگانی برای کسب و کارهایی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، مانند شرکت‌های تبادل ارز دیجیتال و کسب و کارهای نوظهور.
 5. حفاظت از حقوق مالکیت فکری در زمینه ارزهای دیجیتال، مانند ثبت علامت تجاری و حفاظت از حق نشر و نمایش.

با توجه به پیچیدگی قوانین و مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال، بهتر است با یک وکیل متخصص در این زمینه هماهنگ شوید تا بهترین خدمات حقوقی را در این زمینه دریافت کنی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی در خصوص مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال، از جمله قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مالیات‌های مربوطه و سایر موارد.

نگارش قرارداد

نگارش قراردادهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند قراردادهای فروش فروشگاهی، قراردادهای تامین مالی و قراردادهای همکاری.

حقوق مالکیت فکری

حفاظت از حقوق مالکیت فکری در زمینه ارزهای دیجیتال، مانند ثبت علامت تجاری و حفاظت از حق نشر و نمایش.

p

مشاوره بازرگانی

ارائه مشاوره‌های حقوقی و بازرگانی برای کسب و کارهایی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، مانند شرکت‌های تبادل ارز دیجیتال و کسب و کارهای نوظهور

p

رسیدگی به مسائل حقوقی

مشاوره حقوقی در خصوص مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال، از جمله قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مالیات‌های مربوطه و سایر موارد.
نام وکیل تحصیلات
✅دکتر محمدجواد گوهریان 💯حقوق خصوصی
✅دکتر سبحان فتح الهی 💯حقوق خصوصی
✅دکتر زینب جنیدی مقدم 💯دانشگاه مذاهب اسلامی
✅دکتر قادر شنیور 💯فقه و فقه خصوصی
✅دکتر سید هادی دهقان 💯فقه خصوصی
✅دکتر رضا عابد 💯حقوق

 

قیمت وکیل ارز دیجیتال

قیمت وکیل ارز دیجیتال بسته به میزان تجربه، شهرت، ظرفیت پذیرش کار و سایر عوامل مختلف متغیر است. در حقوق ایران، قیمت وکیل‌ها براساس تعرفه‌هایی که توسط هیئت‌های عدالتی تعیین شده‌اند، تعیین می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت و حق الوکاله وکیل ارز دیجیتال عبارتند از:

عوامل موثر توضیحات
💯سابقه و تجربه وکیل وکلای با سابقه و تجربه بیشتر، قیمت بیشتری خواهند داشت.
💯شهرت و اعتبار وکیل وکلایی که شهرت و اعتبار بیشتری در بازار حقوقی دارند، معمولاً قیمت بیشتری را از موکلین خود دریافت می‌کنند.
💯ظرفیت پذیرش کار وکلایی که ظرفیت پذیرش کار بالا دارند، معمولاً قیمت کمتری خواهند داشت.
💯نوع و حجم کار نوع و حجم کاری که وکیل ارز دیجیتال انجام می‌دهد نیز تأثیرگذار بر روی قیمت آن است. به عنوان مثال، یک پرونده حقوقی پیچیده بسیار بیشتر از یک مشاوره ساده قیمت خواهد داشت.

به علاوه، توجه به مسائل حقوقی مرتبط با ارزهای دیجیتال به دلیل جدید بودن این صنعت و نبودن قوانین وضوح بالایی در این زمینه، ممکن است قیمت وکیل ارز دیجیتال را افزایش دهد.

ویژگی‌

خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال و عدم وفای به عهد

متاسفانه تاکنون هیچگونه مجوز رسمی در خصوص تاسیس صرافی یا سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال از طرف بانک مرکزی صادر نشده است.

تمامی سایت هایی که در حال فعالیت هستند؛ کاملا به صورت غیر رسمی فعالیت می کنند.

لذا در تمامی معاملات امکان عدم وفای به عهد امکان پذیر می باشد؛ که تنها وکلای تخصصی می توانند اقدام به پیگیری در احقاق حقوق افراد کنند.

طرح پانزی

طرح پانزی در واقع طرحی است که کلاهبرداران بازار ارز دیجیتال با تبلیغات وسوسه انگیز و سودهای اولیه پربازده درصد تحریک احساسات شما میباشند.

تا با در اختیار گذاشتن پولتان؛ بتوانند در جذب سرمایه های کلان اقدام به سود جویی کنند.

به کمک وکیل ارز دیجیتال می‌توانید در خصوص افراد یا سازمان های فعال در این حوزه را شناسایی کنید و مجوز های آنان را در این موضوع بررسی کنید.

به کمک وکیل متخصص از روند کار و نحوه کسب و کار آشنا می شوید.

ضمن اینکه وکیل می تواند اقدام به اخذ گزارش سالانه حسابرسی و صورت خالی صورتهای مالی شرکت های مورد نظر بپردازد .

ضمن اینکه در این گونه از سرمایه گذاری ها مقررات مالی همچنین سوابق سرمایه‌گذاری‌های شرکت های درگیر با مجموعه را در اینترنت جستجو و اطلاعات بیشتری را کسب کنیم .

زیرا کلاهبرداران در این طرح تنها با تکیه بر عدم آگاهی افراد اقدام به سودجویی و کلاهبرداری میکنند.

وکیل ارز دیجیتال

درمواقع فیشینگ و اجاره حسابهای صرافی

زمانی که حساب بانکی شما هدف سرقت اطلاعاتی قرار گرفته است و عوامل مخرب سعی می کنند تا بیت کوین و ارزهای دیجیتال را از حساب شما سرقت کنند .

در واقع حملات فیشینگ بسیار مورد توجه اکوسیستم ارز های دیجیتال می باشد.

از جمله انواع فیشینگ شامل:

 • کلون فیشینگ
 • سپیر فیشینگ
 • فارمینگ
 • ریدایرکت
 • ایمیل اسپوفینگ
 • تایپواسکوآتینگ و..
وکیل ارز دیجیتال

در حسابهای اجاره‌ای از آنجایی که شما در صرافی ها احراز هویت شده اید؛ در واقع مسئول تمام تراکنش ها می باشید.

چون که در زمان احراز هویت، اطلاعات حساب بانکی، کد ملی، شبا، تصویر سلفی ،آدرس، شماره تلفن دریافت می شود .

در صورتی که پول از حسابی به حساب دیگر وارد شود و مشکوک باشد، اطلاعات مورد پیگیری قرار میگیرد و چون هکر ها معمولاً با انتقال پول دزدیده شده مشکل دارند؛ لذا به دنبال افرادی هستند که بتوانند به دلیل عدم آگاهی افراد از آنها در این خصوص سوء استفاده کنند.

چرا که حتی اگر به حساب بانکی نزدیکانشان انتقال دهند به راحتی دستگیر خواهند شد.

فارم های استخراج و توقیف دستگاه های ماینر

یکی از مواقعی که ممکن است افراد نیاز به وکیل ارز دیجیتال پیدا کنند در زمان فارم های استخراج و توقیف دستگاه های ماینر می باشد.

شما می توانید با کمک وکیل جرایم اینترنتی متخصص در حوزه ی ارز دیجیتال اقدام به رفع توقیف دستگاه های ماینر کنید.

چونکه بنابر اطلاعات به‌دست‌آمده ابلاغیه ارسال شده که توقیف دستگاه‌ها به دلیل قاچاق بودن و یا ورود دستگاه ها از مبادی غیررسمی به داخل کشور میباشد.

در صورتی که صاحبان دستگاه های توقیف شده ادعایی در خصوص قاچاق دستگاه و بحث تشخیص دستگاه آن دارند و بر اساس اعتماد و نظارتی که در بازار وجود داشته است مبادرت به خریدار دستگاهها نموده اند و در این خصوص اظهار بی اطلاعی میکند.

از آنجایی که با توقف دستگاه ها موجب ضرر و زیان آنها خواهد شد؛ بر همین اساس به دلیل نارضایتی صاحبان مزارع استخراج ؛معاونت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرو این موضوع توقیف دستگاه های ماینر را بر عهده هیئت دولت گذاشته است.

برای این که فعالان این حوزه دچار ضرر مالی نشوند؛ تمهیداتی را در نظر گرفته اند .

وکیل ارز دیجیتال برای اینکه بتواند در این خصوص کمک کند میتواند با پرداخت جریمه اقدام به آزاد کردن ماینر ها و برگرداندن آن ها به صاحبانش کند.

در صورتی که با شرایط پیش آمده دستگاه هایی که به عنوان قاچاق توقیف می شوند؛ افراد باید با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ارتباط باشند.

در صورتی که نتوانید اقدام به اخذ دستگاه‌های خود نمایید؛ باید علاوه بر اخذ وکیل ارز دیجیتال ؛ اقدام به اخذ مشاوره و یا اخذ وکالت از وکیل قاچاق کالا و ارز نمایید.

تا بتوانید حداقل با پرداخت جریمه از ضرر و زیان های خود جلوگیری کنید.

وکیل ارز دیجیتال

نحوه شکایت در کلاهبرداری ارز دیجیتال

ارائه دادخواست حقوقی که در دادگستری به دو صورت عنوان میشود:

1. الزام به انجام طرح

2. دادخواست استرداد وجه

از طریق شکایت کیفری در خصوص کلاهبرداری که با ارسال پرونده به دادسرا و پلیس فتا جهت کشف شناسایی هویت متهمین اقدام خواهد شد.اطلاعات بیشتر(09129426674)

مشاوره حقوقی رایگان

برای انجام مشاوره حقوقی رایگان از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

گروه وکلای حق وران متشکل بهترین وکلای خوب تهران آماده ارائه مشاوره حقوقی ؛قبول و پیگیری پرونده ها در زمینه های:

وکیل قاچاق کالا و ارز ؛وکیل ملکی؛ وکیل مالیات؛ وکیل ارث، وکیل شرب خمر؛ وکیل رابطه نامشروع؛ وکیل جرایم اینترنتی؛ وکیل تابعیت؛ وکیل پیش فروش آپارتمان  ؛وکیل خانواده ؛وکیل دعاوی شهرداری و…

می باشد.

برای پاسخگویی فوری در ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید از بخش تماس تلفنی فوری اقدام کنید.

اخذ مشاوره رایگان از بخش پرسش و پاسخ 

اخذ مشاوره آنلاین از طریق مشاوره واتساپی

گروه وکلای حق وران

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *