وکیل کیفری خوب در تهران (Good criminal attorney in Tehran)

تماس با وکیل کیفری خوب در تهران (Good criminal attorney in Tehran) :09129426674


وظیفه وکیل کیفری ، باید تنها برای پیش بردن پرونده موکل خود به سمت پیروزی و به دست آوردن منافع مهم او باشد.در هر شرایطی وکیل کیفری باید تمامی اسرار های مهم موکل که در طول جلسه مشاوره یا طی کردن روند پرونده بیان می‌کند حفظ کند. قطعاً شما موکل عزیز نیز برای سپردن پرونده خود ، به دنبال یک وکیل با تجربه و توانمند در این زمینه هستید . در اینجا باید بگوییم وکیل خوب تهران در گروه وکلای حق وران این آمادگی را دارد تا وکالت شما موکل عزیزرا را در سخت ترین و پیچیده ترین  پرونده های کیفری  را به عهده بگیرد. به وکلای حق وران اعتمادکنید تا دردادگاه بهترین نتیجه را ببینید.وکلای محدودی این توانایی رادارند که به بهترین نحوازموکلین دفاع کنند پس برای شناخت بهتراین وکلا تاپایان همراه ماباشید.

          معرفی 8 وکیل کیفری خوب در تهران

دکتر محمد جواد گوهریان وکیل مالیات دکترمحمدجوادگوهریان

دکترگوهریان وکیل پایه ی یک دادگستری ، تجربه زیادی در وکالت دارد. ایشان یکی از مدافعان برجسته محاکم قضایی ، وکیل دعاوی ملکی پیچیده و یک وکیل برجسته و بی باک دردعاوی شرکتها می باشد. دکترمحمدجوادگوهریان  را  “در دادگاه ، فوق العاده ” می نامند. یک وکیل عالی ، بسیار آگاه به قوانین ، و خلاق درپرونده های ملکی؛ و یکی از با استعدادترین وکلای شهر تهران می باشد. وی  جزو 100 وکیل برتر در ایران  می باشد.او در 20 سال گذشته درگیر برخی از پیچیده ترین مسائل حقوقی در دادگاه های کشور بوده است ایشان وکالت و مشاوره در بیش از ۴۳۸ پرونده مطرح در محاکم داخلی و بیش از یازده پرونده داوری در عرصه قرارداهای داخلی تا سال ۱۳۹۸ را برعهده داشته و به خوبی توانسته که آن ها را باموفقیت به سرانجام برساند.

 

 دکتر سبحان فتح الهی

دکتر فتح الهی یک وکیل محاکمه ای ماهر است که به دلیل وکالت حرفه ای ، آمادگی کامل و تسلط بر جزئیات مشهور است، وی می تواند با بازجویی متقابل شاهدان و استدلال های منطقی قانع کننده، فرماندهی دادگاه را بر عهده بگیرد. در طول 15 سال گذشته ،پرونده های آقای دکترفتح الهی ، به عنوان یک وکیل  تجاری وشرکتها ، با مجموعه ای از بردهای چشمگیر تثبیت شده است.علاوه بر این، آقای فتح الهی به دلیل تجربه بی‌نظیر خود در دعاوی اقلیتهای دینی ، نزد موکلین شهرت پیدا کرده است.دکتر سبحان فتح الهی دارای گواهینامه تخصصی از دانشکده حقوق دانشگاه ناگویا ژاپن می باشند.

دکتر زینب جنیدی مقدم خانم دکتر زینب جنیدی مقدم

وکیل ومشاوره حقوقی خانواده می‌باشد.ایشان به عنوان یکی از “برترین مدافعان حقوق زنان”  معرفی شده است.مهارت‌های وکالت و تعهد دکترجنیدی مقدم ،ازهمان ابتدای کار به مراجعینش آشکارشد.ایشان سال ها است پژوهشگر حوزه زن و خانواده است و دراین راستا مقالات علمی پژوهشی متعددی به چاپ رسانده است.

آقای هادی شاد آقای هادی شاد

 وکیل پایه یک دادگستری  و یکی از وکلای  با سابقه ۱۵ سال وکالت و انجام کارهای حقوقی ، یکی از برجسته ترین وکلای فعال در حوزه قضایی  می باشند . سابقه درخشان و پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه مطلوب از ویژگی های بارز ایشان می باشد .ایشان بسیارمتعهد و مقید به کار تاحصول نتیجه عالی می باشد.

 دکتر قادر شنیور 

دکتر شنیور وکیل پایه یک دادگستری می باشند.ایشان از زمان تأسیس شرکتها ، ازجمله شرکتهای دارویی و…باآنها همراه و بخش وسیعی از عملیات مشاوره وهماهنگی آنها را هدایت می کند. با یک مذاکره باوی ، بخش بزرگی از مشکلات شما کاسته می شود. مدیریت ماهرانه وی در، نظارت بر شرکت های برند،  طیف وسیعی از فعالیت‌های می باشد.سوابق ایشان از جمله تدریس ، تالیف کتب متعدد از جمله “قرارداد سفارش ساخت” انتشارات آوا و کتاب “ عقود نامعین ” انتشارات کمالان و کتاب در دست چاپ برررسی فقهی حقوقی مفهوم مخالف انتشارات چتر و دانش و مقالات متعدد علمی پژوهشی را میتوان نام برد.جای تعجب نیست که آقای شنیور  به عنوان یکی از100 وکیل برتر کشور رتبه بندی شده است.

  دکتر سیدهادی دهقان

دکتردهقان یک وکیل بااخلاق وحرفه ای است که تمام حرفه حقوقی خود را وقف دادخواهی از جانب کسانی کرده است که  متحمل ضررهای بی حد و حصر شده اند. رویکرد همدلانه او نسبت به موکلانش، مهارت های قابل توجه محاکمه، و پیگیری بی وقفه عدالت، او را به یکی از بهترین وکلای دادگستری تبدیل کرده است . ایشان سابقه ارائه مشاوره حقوقی به چند شرکت بزرگ تولیدی و صنعتی دارد و با پذیرش وکالت انواع دعاوی در دادگاه‌های خانواده ، حقوقی ، کیفری ، دیوان عدالت اداری ، دیوان عالی کشور ، سازمان ثبت اسناد و املاک ، سازمان تعزیرات حکومتی و … ، تجارب سودمندی در کنار دانش حقوقی اندوخته است.

وکیل خوب تهران رضا عابددکتر رضا عابد

دکترعابد یکی ازبهترین وکیل در نوع خود است . ایشان وکیل پایه یک دادگستری ، بسیارمتبحرومتخصص و دارای  تجربه گسترده ای در حوزه تخصصی حقوق بانکی می باشند.ایشان علاوه بر تجربه حقوق بانکی ، کارنامه درخشانی در زمینه دعاوی کیفری دارد. به مراجعین مشاوره های زیادی در زمینه های، دعاوی حقوقی ،کیفری و اداری، ارائه می دهد.همچنین دفاع عالی ، از موکلان سرلوحه کارایشان قراردارد.

 

گروه وکلای حق وران

 1. همیشه در حد انتظار یا بالاتر از آن عمل می کند.
 2. همیشه می توان روی انجام کارهای وی، به موقع و دقیق حساب کرد.
 3. آماده برای انجام کار بدون توجه به میزان کار.
 4. برای به اتمام رساندن کاردارای انگیزه وهدف عالی است.
 5.  به جزئیات توجه کافی دارد.
 6. تجزیه و تحلیل اطلاعات و تحقیق رادردستورکارخود قرارمی دهد.
 7. به دنبال حل خلاقانه مسائل است وسایرمهارتهای موردنیازخودراتقویت می کند.

ویژگی های  وکلای مجموعه حق وران 

وکلای مجموعه حق وران باداشتن ویژگی های زیر، شهروندان خوب غرب تهران را ،ازحضور درمحاکم ودادگستری ها بی نیاز میکنند.

 • دانش قوی از قانون
 • قضاوت خوب و مهارت تصمیم گیری
 • مهارت های تحقیق و تحلیل
 • مهارت های نوشتاری و درک مطلب
 • مهارت های ارتباطی خوب، صحبت کردن در جمع و گوش دادن بادقت
 • مهارت های رهبری و تفکر منطقی

گروه وکلای حق وران

وکیل کیفری خوب درتهران 

وکیل خوب  تهران  ، با توجه به پیچیدگی های فوق‌العاده زیادی که در پرونده ها وجود دارد می تواند بهترین راهنما برای موکلین باشد. شاید به خوبی از این موضوع آگاهی لازم را داشته باشید که موارد مربوط به پرونده های کیفری از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و برای حل و فصل و پیگیری این سری از پرونده‌ها باید یک وکیل متخصص در زمینه کیفری وجود داشته باشد تا بتواند روال کار را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارد. در صورت کوتاهی برای کوچکترین جزئیات مربوط به پرونده ممکن است تغییرات بزرگی در سرنوشت افراد ایجاد شود.

 

وکیل تسخیری چه کسی است ؟

وکلای تسخیری در شرایطی که متهم به وکیل دسترسی ندارد، چه در بازداشت پلیس و چه در موارد دیگر، افرادی مظنون یا متهم به ارتکاب جرم را نمایندگی می کنند. خدمات آنها رایگان است (رایگان) زیرا توسط کمیسیون خدمات حقوقی، نهاد دولتی که کمک حقوقی را مدیریت می کند، پرداخت می شود.

وظایف کلیدی یک وکیل تسخیری:

 • رعایت حقوق قانونی متخلف
 • توضیح اینکه چه اتفاقی ممکن است با پرونده بیفتد
 • ارائه راهنمایی و مشاوره به متهم
 • بحث در مورد اینکه آیا شواهد به اندازه کافی قوی هستند تا متهم را متهم کنند
 • حمایت از متهم با به چالش کشیدن شواهد علیه آنها و مصاحبه با شاهدان برای حمایت از پرونده آنها
 • تضمین دادرسی عادلانه در صورت مراجعه پرونده به دادگاه

     

وظایف وکیل کیفری خوب عبارتند از:

 • وکالت متهمان در تمامی مراحل تعقیب کیفری، از تحقیقات پلیسی تا ارائه پرونده در دادگاه به عنوان وکیل.
 • ارائه مشاوره به مراجعین از طریق تلفن و حضوری
 • بررسی اسناد مربوط به یک جرم و پرونده (از جمله اظهارات شاهد، گزارش پلیس، گزارش پزشکی قانونی، سوابق پزشکی و غیره)
 • تحقیق، برنامه ریزی و بررسی امور
 • بازدید از زندان ها و پاسگاه های پلیس برای برقراری ارتباط با متهمان
 • تدوین اسناد قانونی
 • ایجاد دفاع کامل، دقیق و قانع کننده برای متهم
 • همکاری نزدیک با تیم هایی از کارمندان پرونده و کارکنان اداری
 • برقراری ارتباط با پلیس، خدمات آزمایشی و سایر نهادهای مجری قانون و عدالت کیفری
 • ارتباط با کارکنان دادگاه و وکلای مدافع جنایی
 • ارتباط با قربانیان جنایت
 • حصول اطمينان از عادلانه بودن رفتار با مجرمين جنايي
 • ارائه پرونده علیه متهم در دادگاه
 • مشاوره و راهنمایی وکیل دادگاه                                                                                                                                   

موارد مهم در رابطه با تعهدات وکیل عبارتند از:

زمانی که صحبت از وکیل کیفری به میان می‌آید قطعاً منظور تمامی افراد یک وکیل متخصص و خبره در تمامی موضوعات مربوطه می باشد. لازم است این نکته را بیان کنیم بهترین و متخصص بودن وکیل مورد نظر شما در رابطه با موضوعات حقوقی مربوطه متغیر است.
تنظیم دادخواست یا شکایت با توجه به در نظر گرفتن مدارک کلی موکل تنها برای بدست آوردن نتیجه مثبت

وکیل کیفری باید در هر مرحله که قرار دارد گزارش آن را به طور دقیق و بدون هیچگونه کم و کاستی در اختیار موکل قرار دهد.

وکیل باید از این قابلیت برخوردار باشد تمامی روال مربوط به پرونده، یعنی از صفر تا صد آن را انجام دهد.

 

کلام آخر:

چه وکیل مدافع جنایی و چه وکیل دادگستری باشید، باید بتوانید بدون هیچ گونه پیش داوری تصمیم بگیرید، پرونده را به طور مؤثر استدلال کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام حقایق مربوطه به دادگاه ارائه می شود بیشترین پرونده هایی که برای آن به وکیل کیفری خوب در تهران مراجعه می شود.قطعاً شما نیز برای سپردن پرونده خود به دنبال یک وکیل با تجربه و با مهارت در این زمینه هستید و در اینجا باید بگوییم وکیل خوب تهران در گروه  وکلای حق وران این آمادگی را دارد تا در پرونده های کیفری و سایر موارد دیگر وکالت شما را به عهده بگیرد.

 

آدرس  وکیل خوب تهران – گروه وکلای حق وران

دفتر مرکزی : تهران خیابان میرزای شیرازی ، بالاتر از مطهری ، پلاک ۲۱۹ ، طبقه پنجم ، واحد دو ، گروه وکلای حق وران
تماس :  ۸۸۱۰۹۵۶۰ الی ۶۲
تماس اضطراری :۰۹۱۲۹۴۲۶۶۷۴
پست الکترونیک: haghvaran@gmail.com

 

منیره شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for منیره شفیعی

من منیره شفیعی با بیش از 4 سال سابقه، نویسنده گروه وکلای حق وران هستم . این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *