Rate this post

وکیل خانواده خوب در تهران (Good family attorney in Tehran) در بخش دعاوی خانواده تخصص خود را به روز نگه می دارد و از تجربه و علم و بالایی نیز در این زمینه برخوردار می باشد و در زمینه های متفاوتی همچون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و… فعالیت می ‌کند. یکی از مهم ترین و حائز اهمیت ترین وظایف مربوط به وکیل خانوادگی خوب این است که برای اجرای عدالت و دفاع از تمام حقوق موکل خود نهایت تلاش خود را به کار گیرد و دو اصل صداقت و رعایت اصول اخلاقی را در اولویت قرار داده و با توجه به آن ها برای موکل خود اقدامات لازم را انجام می دهد.

ویژگی های مهم وکیل خانواده خوب در تهران

در وهله اول باید بیان کنیم وکیل خانواده متخصص در تهران نیز باید همانند سایر حوزه ‌های مختلف وکالت دانش خود را در بروز ترین حالت ممکن نگه می دارد و تمامی صفات و ویژگی های لازم و عمومی که رعایت آن برای تمامی وکیل ها لازم است را به بهترین نحو ممکن رعایت می کند که این موارد شامل پاکدستی، سلامت، اخلاق، صداقت، سلامت رفتار علم و دانش و آگاهی بالا در مسئله خانواده است.
علاوه بر تمام موارد بیان شده وکیل خوب خانواده در تهران در زمینه روانشناسی و روانکاوی و جامعه شناسی که از اصل های مهم در خانواده ها میباشند بهره‌مند بوده چرا که بیشتر مشکلات میان خانواده ها در زمینه همین موضوعات است.
همانطور که به خوبی که مطلع هستید برای برخی از پرونده های متفاوت خانوادگی باید دادخواست یا شکایت به دادگاه ارائه شود تا از این طریق به مشکل شما رسیدگی کنند، اما انجام این کار برای افراد سختی های مخصوص خود را به دنبال دارد، در چنین زمانی وکیل دعاوی خانوادگی متخصص از این قابلیت برخوردار است تا با در نظر گرفتن موارد لازم چندین مرحله مقدماتی لازم را پشت‌سر گذاشته و از این طریق سریعتر به نتیجه مناسب خواهید رسید.

هزینه وکیل خانواده خوب به چه میزان است؟

نمی توانیم مبلغ معین را از نظر وکیل برای شما بیان کنیم، اما در حالت کلی یکسری موارد روی هزینه تاثیرگذار هستند که از آنها نام می بریم.

تجربه وکیل سابقه او در امر وکالت میزان سختی یا آسان بودن پرونده میزان دانش و تجربه که دارد

وظایف مهم وکیل دعاوی خانوادگی در تهران چیست؟

هر یک از وکلا که در حوزه های متفاوت مشغول به فعالیت هستند یک سری وظایف خاص و منحصر به فرد را باید اجرا کنند که این مورد شامل وکیل خانواده متخصص نیز می‌شود و در وهله اول باید در رابطه با شروط ضمن عقد، تعهدات مربوط به آن حقوق و تکالیف هر یک صحبت های لازم را انجام داده تا بتوانند از این طریق مانع از به وجود آمدن اتفاقات ناخوشایند شود. در مرحله بعد نیز باید سعی در ایجاد صلح و آرامش برای مشکل به وجود آمده نماید تا در صورت امکان، خارج از دادگاه و طرح شکایت و پشت سر گذاشتن مراحل آن مشکل را حل کند.
بهترین وکیل دادگستری تهران در گروه وکلای حق داوران از این قابلیت برخوردار است تا در رابطه با موارد مختلفی همچون مهریه، نفقه و اجرت المثل و غیره از حقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *