گروه وکلای حق وران

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهرانپارس 21 سال سابقه


همانطور که از این اصطلاح پیداست، وکلای خانواده بر مسائلی تمرکز می کنند که بر خانواده ها تأثیر می گذارد. آنها به مسائلی مانند مهریه ،طلاق، فرزندخواندگی ، حضانت فرزند و..می پردازند.  وکلای خانواده حق وران به افرادی که درگیر دعاوی خانوادگی و موقعیت های استرس زا هستند کمک می کنند تا برای مشکلات پیش آمده راهی به جلو پیدا کنند.

اگر در محله تهرانپارس زندگی می کنیدو در مورد دعاوی خانوادگی خانواده به کمک نیاز دارید ، تیم وکلای حقوقی حق وران ، همین امروز برای پاسخ به سوالات شما در دسترس است. با دو دهه تجربه حقوقی ، وکلای متخصص آگاه ، مؤثر و دلسوز ما درخدمت شما هستند. ما به شما کمک می کنیم  حقوق قانونی خود را درک کنید و برای رسیدن به بهترین نتیجه تلاش کنید. ما با افتخار به مراجعین خود در تهرانپارس و اطراف آن خدمت می کنیم.  مشاوره رایگان از طریق بخش پرسش و پاسخ بوده و پاسخ ها توسط وکلای پایه یک دادگستری که از بهترین وکلای تهران هستندبه شما ارائه می شود. برای مشاوره (رایگان) پرسش و پاسخ با گروه وکلای حق وران از وب سایت ما https://haghvaran.com دیدن کنیدو با ما ارتباط برقرار کنید.

معرفی وکیل خانواده در تهرانپارس

  • آقای دکتر محمد جواد گوهریان
  • خانم دکتر زینب جنیدی مقدم
  • آقای دکتر قادر شنیور
  • آقای دکتر سید هادی دهقان

 

  نام و نام خانوادگی وکیل خوب تهران تحصیلات ویژگی اخلاقی / تخصص
دکتر زینب جنیدی مقدم 💯دکترای دانشگاه مذاهب اسلامی تهران پژوهشگر حوزه زن و خانواده و وکیل متخصص دردعاوی خانواده
دکتر محمدجواد گوهریان 💯دکترای تخصصی حقوق خصوصی دانشگاه خوارزمی اخلاق حرفه ای ، امانتداری و پشتکار – وکیل خانواده با دودهه تخصص درزمینه طلاق ،حضانت ،نفقه و..
دکتر سبحان فتح الهی 💯گواهینامه تخصصی دانشگاه ناگویا ژاپن سابقه وکالت اقلیت ها – دعاوی بین المللی و مجلس
دکتر قادر شنیور 💯دکترای فقه و فقه خصوصی از دانشگاه خوارزمی وکالت در دعاوی خانواده ( مهریه ،طلاق ، حضانت فرزندو..)
دکتر سید هادی دهقان 💯دکترای فقه خصوصی دانشگاه خوارزمی سابقه وکالت دردعاوی طلاق ، حضانت و سرپرستی و… .
آقای هادی شاد 💯 دانشجوی دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی تخصص حقوق بانکی و کیفری
آقای مصطفی مهر علی تبار

آقای مصطفی مهرعلی تبار فیروزجائی 

وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه ،متخصص قراردادهای مشارکت، قراردادهای عملیاتی شرکت با مسئولیت محدود

وکیل خوب تهران رضا عابد 

دکتررضا عابد ومتخصص و دارای  تجربه گسترده ای در حوزه تخصصی حقوق بانکی، حقوقی ،کیفری و اداری

 

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده (چرابه وکیل خانواده نیازدارید)

ممکن است بپرسید که چرا به وکیل خانواده نیاز دارید. شاید فکر کنید که شما و همسرتان می‌توانید با هم روند را طی کنید، اما حقیقت این است که شما به یک وکیل خوب و مورد اعتماد نیاز دارید تا حقوق قانونی شما را توضیح دهد و به شما کمک کند بهترین نتیجه را پیدا کنید. طلاق، حضانت فرزند، و سایر مسائل مربوط به قانون خانواده می تواند چالشهای زیادی برای شما به وجودآورد. بدون درک دقیق قوانین خانواده، ممکن است در معرض خطر از دست دادن حقوق ، حمایت مالی یا ازدست دادن حضانت  فرزندان خود باشید.

 یک وکیل آموزش دیده خانواده، می تواند به شما کمک کند تا مدارک مناسبی را ارائه دهید وبه نتیجه عالی دست پیداکنید.

 

گروه وکلای حق وران
گروه وکلای حق وران

 

  وکیل خانواده منطقه تهرانپارس

تهرانپارس یکی از محله‌های خوب در شرق تهران است که از سمت شمال به بزرگراه زین الدین از سمت جنوب به خیابان دماوند از سمت شرق به خیابان شریعتی ،خیابان سلطانی ،خیابان شفیعی مکرم و خیابان طالقانی و از سمت غرب به بزرگراه باقری منتهی تهرانپارس با محله‌های نارمک هفت حوض شمیران نو اوقاف لوزان خاک سفید و مجید آباد مجاورت دارد.

اگر در محله تهرانپارس زندگی می کنیدو در مورد دعاوی خانوادگی خانواده به کمک نیاز داریدپیشنهادمی کنیم :

  • برای مشاوره حقوق خانواده، وکیلی می خواهید که در محل شما باشد. شما همچنین می خواهید یک وکیل آگاه، با تجربه و دلسوز به شما درزمانهای پراسترس و تنش زا به شما کمک کند. خوشبختانه، همه موارد فوق را در گروه وکلای حق وران  پیدا خواهید کرد.

اگر در خیابان شهید ستانی، خیابان شهید حسینی، خیابان شهید خوشوقت، خیابان شهید بابا یوسفی، خیابان شهید امیری طائمه، خیابان شهید رمضانی و خیابان شهید قانع،  شهرک امید، شهرک پارس و شهرک فرهنگیان یا سایر محله های تهرانپارس هستید و می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

زمینه فعالیت متخصصین خانواده در منطقه تهرانپارس

دعاوی خانوادگی به ویژه طلاق می تواند برای خانواده ها پیچیده و استرس زا باشد. پرونده طلاق ممکن است شامل تقسیم دارایی،  حضانت فرزند، پرداخت مهریه ،نفقه فرزند و همسر ،  مسائل مربوط به خشونت خانگی  و همچنین توافقات قبل از ازدواج یا پس از ازدواج باشد.

وکلای خانواده حق وران درمنطقه تهرانپارس با روند طلاق آشنایی دارند و می توانند به شما کمک کنند تا این فرآیند را به دوراز چالش وسختی طی کنید و طرحی را برای شما تهیه می کنند که به بهترین وجه ، متناسب با نیازها و موقعیت شما باشد.

وکیل خانواده به عنوان نمایندگان موکلان در دادرسی‌های دادگاه خانواده یا مراجع مربوطه شرکت میکنند و تمامی مدارک لازم  از قرار داد خواسته ها و قراردادها و اسناد حقوقی را تهیه میکند تا بتوانند بهترین دفاع را از حقوق موکل خود داشته باشند.

 

خدمات وکیل خوب تهرانپارس

  • دعاوی خانواده ،وکیل خانواده  ، شامل  طلاق از ناحیه زوج یا زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه معوقه ، نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
  • دعاوی حقوقی وکیل ملکی در زمینه ملک، تنظیم سند، ابطال و فسخ قرارداد، تخلیه ملک تجاری ،مسکونی و  اداری ، دعاوی خلع ید، رفع تصرف عدوانی ،مطالبه خسارت تاخیر تادیه ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ،هبه، اجاره و اختلافات پیمانکاری….
  •  دعاوی کیفری وکیل جرایم اینترنتی درزمینه کلاهبرداری رایانه ای وکلیه جرائم رایانه ای ، انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس، رشا وارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، مشروبات الکلی ،جرایم پزشکی

 

گروه وکلای حق وران

 

کلام آخر:

مجموعه حق وران به دلیل نزدیکی به مکان سکونت شما ، امروزه می توانند کمک بزرگی برای مشکلات شما باشند.  این مجموعه دارای تخصص لازم در زمینه های مختلف حقوقی وکیفری  رادارا ست و خواهد توانست به عنوان نمایندگان قانونی ، در دادگاه ها و سایر مراجع قضایی حضور یابند و از حقوق و منافع موکلان خود ، دفاع کنند. در مجموعه حق وران ، گروهی متشکل از 10 وکیل برتر، متخصص ،باتجربه ومنصف  حضور دارند که برای دسترسی راحت تر ساکنین منطقه تهرانپارس ، می توانند به صورت ۲۴ ساعته درشبانه روز ،خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی شماعزیران را پشتیبانی کند.

 

 

خانم آخرتیمشاهده نوشته ها

Avatar for خانم آخرتی

این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *