نمونه رای ارتباط زن و مرد متأهل نامحرم در فضای مجازی

نمونه رای ارتباط زن و مرد متأهل نامحرم در فضای مجازی گروه وکلای حق وران


نمونه ارتباط زن و مرد متأهل نامحرم در فضای مجازی

نمونه رای ارتباط زن و مرد متأهل نامحرم در فضای مجازی

 رای دادگاه بدوی

در خصوص اتهام 1) آقای ر. ج. با وکالت آقایان م. م. و الف. م. 2) خانم ف. ر. هر دو آزاد به لحاظ صدور قرار قبولی کفالت دایر به برقراری رابطه نامشروع غیر زنا موضوع شکایت آقای س. و. همسر متهم ردیف دوم و با وکالت آقای علی ی. و خانم س. ی. با توجه به محتویات پرونده و ملاحظه نحوه اظهارات و دفاعیات متهمان و اظهارات وکلای مدافع متهم ردیف اول در جلسه دادرسی – ملاحظه اظهارات همسر متهم ردیف اول و مطلعان پرونده (همسایگان متهمان ) – نظر به این که عمده دلیل شاکی استناد ایشان به متن مکالمات متهمان در فضای مجازی (وایبر) می باشد و با مداقه در اوراق مربوطه حکایتی از رابطه نامشروع به کیفیت منعکس مدنظر قانونگذار در ماده 637 قانون مجازات اسلامی مصوب 1375 احراز نگردید (هر چند ارتباط نامبردگان در فضای مجازی به کیفیت موجود در پرونده مذموم و ناپسند بوده و با عنایت به متاهل بودن متهمان وجاهت شرعی و عرفی نداشته و نامبردگان مستحق سرزنش می باشند )

مستنداً به ماده 4 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392 و ماده 120 قانون صدرالذکر مصوب 1392 (حاکمیت قاعده فقهی درء ) حکم برائت متهمان را صادر و اعلام می نماید .

این رأی حضوری محسوب و ظرف بیست روز از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در محاکم تجدیدنظر استان تهران است .
رئیس شعبه 1092 دادگاه کیفری دو تهران -رمضانعلی توحیدلو

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

برقراری ارتباط بین دو نامحرم در فضای مجازی هرچند اقدامی مزموم و ناپسند است و به لحاظ شرعی نیز می تواند عمل حرامی محسوب گردد؛ نمی تواند مصداق جرم رابطه نامشروع باشد. بنابراین چت در فضای مجاری بین دو نامحرم نمی تواند از مصادیق رابطه نامشروع به شمار آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل رابطه نامشروع کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

تجدیدنظر خواهی آقای س.و. با وکالت خانم س. ی. بطرفیت اقای ر.ج. و خانم ف. ر. نسبت به دادنامه شماره 855 مورخ 21/ 6/ 95 شعبه 1092 دادگاه کیفری 2 تهران که بموجب آن شکایت تجدیدنظر خواه مبنی بر رابطه منافی عفت تجدیدنظر خواندگان منتهی به صدور حکم برائت گردیده است نظر به اینکه از ناحیه تجدیدنظر خواه دلیلی که نقض رای تجدیدنظر خواسته را ایجاب نماید اقامه نشده است لذا به جهات مذکور مستندا به مدلول بند الف ماده 455 قانون آئین دادرسی کیفری رای تجدیدنظر خواسته را تائید می نماید این رای قطعی است.
شعبه 53 دادگاه تجدیدنظر استان تهران – رئیس و مستشار
سید کاظم ساداتی – علی دیزجی

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *