نمونه رای افترا از طریق سایت های اینترنتی

نمونه رای افترا از طریق سایت های اینترنتی گروه وکلای حق وران


نمونه رای افترا از طریق سایت های اینترنتی

نمونه رای افترا از طریق سایت های اینترنتی

 رای دادگاه بدوی

درخصـوص اتهام آقای ع. فرزند الف.، متولد 1361 و مدیر مسئول سایت ب. و فاقد سابقه ی محکومیت کیفری دایر بر نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر از طریق انتشار خبری تحت عنوان «رانت خواران امروز، شعار عدالتی که گوش فلک را کر می کند»; در سایت ب….، موضوع شکایت آقای ب. با وکالت از آقای م. حال با عنایت به اوراق و محتویات پرونده و مفاد کیفرخواست دادسرا و دلایل احصایی در آن و شکایت مطروحه از ناحیه شاکی و مستندات ابرازی از جمله تصاویر منتشره در سایت های مختلف و تحقیقات شعبه محترم بازپرسی و اظهارات و اقاریر متهم در پذیرش اصل انتشار موضوع شکایت و دفاعیات به نظر غیرمؤثر راجع به عدم ارتباط با شاکی و قراین و امارات موجود و نظر به اینکه پس از انتشار سایت های دیگری با برداشت از آن، صریحاً با نام شاکی مبادرت به انتشار آن نموده اند که قدر متیقن این است که از عبارات تلویحی مندرج در مطلب منتشره به تصریح از شاکی نام برده شده است، بنابراین بزهکاریش محرز و مسلم بوده و با استناد به ماده 698 قانون مجازات اسلامی و با رعایت ماده 22 همین قانون به لحاظ وضع خاص از نظر جوانی و فقد سابقه محکومیت کیفری به پرداخت پنج میلیون ریال جزای نقدی بدل از حبس در حق صندوق دولت محکوم می گردد.

رأی صادره حضوری محسوب و ظرف مهلت بیست روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظر در محاکم محترم تجدیدنظر استان تهران می باشد.
رئیس شعبه 1083 دادگاه عمومی جزایی تهران ویژه کارکنان دولت ـ صدیقی

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

طبق ماده 698 قانون مجازات اسلامی هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی به وسیله نامه یا عرایض یا گزارش یا توزیع هر گونه اوراق چاپی یا خطی با امضا یا بدون امضا اکاذیبی را اظهار کند، اعم از اینکه از طریق مزبور ضرر مادی یا معنوی به غیر وارد شود یانه علاوه براعاده حیثیت در صورت امکان به حبس از یک ماه تا یک سال محکوم می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل جرائم اینترنتی کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

در خصوص تجدیدنظرخواهی آقای ع. نسبت به دادنامه شماره 369 مورخه 18/10/91 صادره از شعبه 1083 دادگاه عمومی جزایی تهران که به موجب آن مشارٌالیه در رابطه با اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر از طریق انتشار خبری تحت عنوان رانت خواران امروز شعار عدالتی که گوش فلک را کر می کند در سایت ب. موضوع شکایت آقای ب. به وکالت از آقای م. به پنج میلیون ریال جزای نقدی بدل از حبس در حق صندوق دولت محکوم گردیده است.

توجهاً به مندرجات پرونده خصوصاً چون از ناحیه تجدیدنظرخواه ایراد و یا اعتراض مؤثری که موجبات نقض دادنامه موصوف را فراهم نماید، ابراز و یا عنوان نگردیده و تجدیدنظرخواهی نیز با هیچ یک از موارد مندرج در ماده 240 قانون آیین دادرسی در امور کیفری منطبق نمی باشد، علی هذا دادگاه اعتراض را مردود دانسته، مستنداً به بند الف ماده 257 قانون آیین دادرس کیفری دادنامه معترضٌ عنه را تأیید می نماید رأی صادره قطعی می باشد.
رئیس شعبه 42 دادگاه تجدیدنظر استان تهران ـ مستشار دادگاه
راثی نصیری ـ حیات مقدم

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *