بیمه معلمان

نظر به وظایف اصولی تامین اجتماعی و اینکه هرکس حق دارد از بدو ورود به خدمت تحت حمایت بیمه قرار گیرد


نمونه رای بیمه معلمان حق التدریس

معلمان حق التدریس هستید و بیمه نشدید؟؟ اگر فکر میکنید که بیمه تنها برای معلمان رسمی است و به شما تعلق نمیگیره رای زیر رو بخونید و برای احقاق حقوق خودتان اقدام نمایید.

 رای شعبه بدوی

درخصوص دادخواست آقای ح. م به طرفیت مشتکی عنهما[تامین اجتماعی و اداره آموزش و پرورش] به خواسته احتساب سابقه با عنایت به مفاد رای 148 سال 93 ه.ع.دیوان عدالت اداری کلیه کارکنان غیرمشمول بیمه از جمله معلمین حق التدریس از 67/9/1 مشمول بیمه قرار گرفته اند. لذا در مورد تاریخ ماقبل 67/9/1 حکم به رد شکایت صادر و در مورد سایر ایام ادعایی به استناد مواد 36 و 39 قانون تامین اجتماعی و مواد 10 و 63 قانون تشکیلات و آئین دادرسی د.ع اداری به نسبت کارکرد و ساعاتی که آموزش و پرورش تایید نموده است و گواهی نموده حکم به ورود شکایت به الزام آموزش و پرورش به پرداخت حق بیمه و الزام طرف دیگر به پذیرش و احتساب سابقه صادر و اعلام می نماید. رأی صادره ظرف 20 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در شعب محترم تجدید نظر دیوان ع.ا می باشد.

دکتر زینب جنیدی مقدم

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

نظر به وظایف اصولی تامین اجتماعی و اینکه هرکس حق دارد از بدو ورود به خدمت تحت حمایت بیمه قرار گیرد، معلمین حق التدریس از تاریخ 67/9/1 به نسبت ساعات تدریس در ایام تحصیلی، مشمول بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند.

رأی شعبه تجدیدنظر استان تهران

با عنایت به مجموع اوراق پرونده های بدوی و تجدید نظر و مستندات ابرازی نظر به اینکه اعتراض تجدیدنظرخواه به کیفیتی نیست که اساس استنباط شعبه بدوی را مخدوش و یا موجب تزلزل آن ونتیجتا نقض رای صادره گردد و در جریان رسیدگی نیز اصول و قواعد دادرسی رعایت گردید و در این جهت نیز ایراد و اشکالی به نظر نرسید. بنابراین، با استناد به ماده 71 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری ضمن رد تجدید نظر خواهی مطروح ضمن اصلاح مفاد رای بدوی مبنی بر احتساب سابقه به نسبت ساعات تدریس در ایام تحصیلی مذکور رای تجدید نظر خواسته تایید و استوار می گردد. رای اصداری قطعی است.

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

دکتر محمد جواد گوهریانمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر محمد جواد گوهریان

سلام من دکتر محمد جواد گوهریان هستم و متولد سال ۱۳۶۴ و دارای دکترای تخصصی در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه خوارزمی هستم. بنده سابقه  تالیف و گردآوری بیش از ۸ مقاله در حوزه حقوق خصوصی در نشریات معتبر داخلی و  گرد آوری کتاب در حوزه آرای وحدت رویه قضائی را دارا می باشم. انجام وکالت و مشاوره در بیش از ۴۳۸ پرونده مطرح در محاکم داخلی و بیش از یازده پرونده داوری در عرصه قرارداهای داخلی تا سال ۱۳۹۸ توسط بنده به انجام رسیده است. تخصص در وکالت در زمینه ملکی و همینطور در زمینه شرکت های داخلی و بین المللی در خصوص انعقاد قرارداهای جاری  و وکالت دائم از دیگر حوزه های فعالیت بنده هست. همینطور بنده مفتخرم پاسخ سوالات کاربران عزیزمان را که عضو با ارزش سایت در نزد ما محسوب می شوند، را به دقت و به صورت رایگان در سایت و در بخش پرسش وپاسخ قرار بدهم .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *