نمونه رای خرید و فروش چک های مسروقه

نمونه رای خرید و فروش چک های مسروقه گروه وکلای حق وران


نمونه رای خرید و فروش چک های مسروقه

نمونه رای خرید و فروش چک های مسروقه

 رای دادگاه بدوی

در این پرونده آقایان ب. ث. متولد1364 ف. پ.ش. متولد1363با شکایت خانم الف. ش. متهمند به تحصیل مال مسروقه از طریق خرید و فروش چک های مسروقه، دادگاه با عنایت به شکایت شاکیه، گزارش مامورین انتظامی، تحقیقات به عمل آمده ،کیفر خواست صادره از دادسرای ناحیه 34تهران و سایر قرائن وامارات موجود در پرونده بزه انتسابی به نامبردگان را محرز دانسته و مستندا” به ماده662قانون مجازات اسلامی مصوب1375وماده19قانون مجازات اسلامی مصوب1392هر یک از متهمین را به تحمل 2سال حبس تعزیری درجه5با احتساب ایام بازداشت قبلی تحمل74ضربه شلاق تعزیری محکوم می نماید رای صادره حضوری وظرف20روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی در محاکم تجدیدنظر استان تهران میباشد%
رئیس شعبه 1148دادگاه کیفری2تهران-فتح الهی مطلق

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

 اگر چه معامله و خرید و فروش چک امری خلاف می باشد اما در صورت عدم احراز علم و اطلاع مرتکب از مسروقه بودن چک ها بزه تحصیل مال مسروقه محقق نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل متخصص کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

در خصوص تجدیدنظرخواهی آقای ف. پ.ش. نسبت به دادنامه شماره 30085 مورخ 95/2/7 که به اتهام تحصیل مال مسروقه از طریق خرید و فروش چکهای مسروقه موضوع شکایت خانم الف. ش. که به همراه متهم دیگر محکوم به تحمل دو سال حبس و 74 ضربه شلاق شده است با عنایت به محتویات پرونده و دفاعیات متهم و عدم احراز علم و اطلاع وی از مسروقه بودن چکها اگر چه معامله و خرید و فروش چک امری خلاف می باشد لیکن این امر نمی تواند موجب محکومیت به اتهام تحصیل مال مسروقه گردد لذا بنظر اعتراض و تجدیدنظرخواهی وی وارد است و ضمن نقض دادنامه صادره در این خصوص به استناد ماده 4 قانون آ د ک حکم به برائت متهم صادر و اعلام می گردد . به استناد ماده 455 ق آ د ک رای صادره قطعی است .
مستشاران شعبه 5 دادگاه تجدیدنظراستان تهران
فراهانی – میری

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *