دستگاه سولاریوم در آرایشگاه زنانه

استفاده از دستگاههای سولاریوم در ارایشگاههای زنانه جرم محسوب می شود.


نمونه رای دستگاه سولاریوم در آرایشگاه زنانه

هر اقدامی که تهدید علیه بهداشت عمومی شناخته شود از قبیل آلوده کردن آب آشامیدنی یا توزیع آب آشامیدنی آلوده، دفع غیربهداشتی فضولات انسانی و دامی و مواد زاید، ریختن مواد مسموم کننده در رودخانه‌ها، زباله در خیابان‌ها و کشتار غیرمجاز دام، استفاده غیرمجاز فاضلاب خام یا پس آب تصفیه خانه‌های فاضلاب برای مصارف کشاورزی ممنوع می‌باشد و مرتکبین چنانچه طبق قوانین خاص مشمول مجازات شدیدتری نباشند به حبس تا یک سال می گردد.

 رای شعبه بدوی

به موجب کیفرخواست تقدیمی از دادسرای عمومی و انقلاب تهران مورخ 1394/06/30 خانم م. ج. فرزند ه. متهم است به تهدید علیه بهداشت عمومی بلحاظ بکارگیری دستگاه سولاریوم موضوع گزارش مرکز بهداشت شمال تهران، دادگاه با بررسی اوراق پرونده و ملاحظۀ گزارش مرکز بهداشت و صورتجلسه بازدید کارشناسان مربوطه نظر به اینکه از سوی متهم دفاع مؤثر و موجهی بعمل نیامده است دادگاه انتساب بزه مذکور به نامبرده را محرز دانسته و با استناد به مادۀ 688 قانون مجازات اسلامی مصوّب 1375 با رعایت بند 2 مادۀ 3 قانون نحوۀ وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معیّن مصوّب 1373 وی را به پرداخت دوازده میلیون ریال درحق دولت محکوم و اعلام میدارد رأی صادره حضوری و ظرف مهلت بیست روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در دادگاه تجدیدنظر مرکز استان تهران می باشد.

دکتر زینب جنیدی مقدم

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

بر اساس ماده 688 قانون مجازات می توان استفاده از سولاریوم در آرایشگاه های زنانه را بزه و جرم تهدید علیه بهداشت عمومی دانست و مشتکی عنه را به مجازات آن محکوم نمود.

رأی شعبه تجدیدنظر استان تهران

در خصوص تجدید نظر خواهی خانم م. ج. نسبت به دادنامه شماره 94-578 مورخ 1394/7/22 صادره از شعبه 1039 دادگاه کیفری 2 تهران که به موجب آن اتهام نامبره دائر بر تهدید علیه بهداشت عمدی به لحاظ به کار گیری دستگاه سول ریوم در آرایشگاه زنانه موضوع گزارش مرکز بهداشت شمال تهران با توجه به گزارش مرکز مذکور و صورتجلسه بازدید کارشناسان مربوط و عدم دفاع موثر متهم محرز تشخیص گردیده و به استناد ماده 688 قانون مجازات اسلامی مصوب 1375و رعایت بند 3 ماده قانون نحوه وصول برخی از در آمد های دولت و مصرف آن در موارد معین او را به پرداخت مبلغ دوازده میلیون ریال {جزای نقدی} در حق دولت محکوم نموده است این دادنامه در مهلت قانونی مورد اعتراض متهم واقع شده و پرونده جهت رسیدگی به این شعبه ارجاع و به کلاسه فوق الذکر ثبت گردیده است هیأت دادگاه پس از تهیه گزارش از پرونده با مداقه در اوراق و محتویات پرونده ملاحظه می گردد که ایراد و اعتراض موثری که موجبات نقض دادنامه معترض عنه را فراهم نماید یا به اساس آن خدشه ای وارد کند ارائه نگردیده و بر دادنامه صادره از جهت احراز بزهکاری متهم و تطبیق اقدام انتسابی با عنوان جزایی اشکالی مشاهده نمی گردد و تجدید نظر خواهی به عمل آمده با هیچیک از بندهای ماده 434 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392 منطبق نبوده و به استناد بند الف ماده 455 قانون مذکور با رد آن دادنامه بدوی تأیید می گردد رأی صادره قطعی می باشد

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

دکتر محمد جواد گوهریانمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر محمد جواد گوهریان

سلام من دکتر محمد جواد گوهریان هستم و متولد سال ۱۳۶۴ و دارای دکترای تخصصی در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه خوارزمی هستم. بنده سابقه  تالیف و گردآوری بیش از ۸ مقاله در حوزه حقوق خصوصی در نشریات معتبر داخلی و  گرد آوری کتاب در حوزه آرای وحدت رویه قضائی را دارا می باشم. انجام وکالت و مشاوره در بیش از ۴۳۸ پرونده مطرح در محاکم داخلی و بیش از یازده پرونده داوری در عرصه قرارداهای داخلی تا سال ۱۳۹۸ توسط بنده به انجام رسیده است. تخصص در وکالت در زمینه ملکی و همینطور در زمینه شرکت های داخلی و بین المللی در خصوص انعقاد قرارداهای جاری  و وکالت دائم از دیگر حوزه های فعالیت بنده هست. همینطور بنده مفتخرم پاسخ سوالات کاربران عزیزمان را که عضو با ارزش سایت در نزد ما محسوب می شوند، را به دقت و به صورت رایگان در سایت و در بخش پرسش وپاسخ قرار بدهم .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *