نمونه رای دعوی لغو حضانت به دلیل ازدواج مجدد

نمونه رای دعوی لغو حضانت به دلیل ازدواج مجدد گروه وکلای حق وران


نمونه رای دعوی لغو حضانت به دلیل ازدواج مجدد

نمونه رای دعوی لغو حضانت به دلیل ازدواج مجدد

 رای دادگاه بدوی

در خصوص دادخواست م. م. بطرفیت خانم الف. س. به خواسته لغو حضانت فرزندان مشترک بنام های یاسمن و سروین 18 و 9 ساله دادگاه ، با عنایت به اینکه بچه ها از سن حضانت خارج شده و در نتیجه حضانتی وجود ندارد تا لغو شود.

بنابراین دادگاه خواسته خواهان را موجه ندانسته به استناد ماده 1257 قانون مدنی حکم به بطلان دعوای خواهان صادر می نماید این رای حضوری ظرف بیست روز پس از ابلاغ قابل اعتراض و تجدید نظر خواهی در دادگاه استان تهران است.
رئیس شعبه 201 تهران – حسن جهاندار

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

در صورتی که خانمی پس از طلاق از همسرش نسبت به گرفتن حضانت فرزندان اقدام نماید و مجدد ازدواج نماید می توان حضانت فرزندان را از وی سلب و ساقط نمود. ولی اگر که خانم در ازدواج دوم خود طلاق گرفته باشد امکان سلب حضانت فرزندان وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل خانواده کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

در خصوص تجدید نظر خواهی آقای م. م. بطرفیت خانم الف. س. نسبت به دادنامه شماره 1883-94/10/21 صادره از شعبه 201 دادگاه عمومی حقوقی (خانواده) که به موجب آن در مورد دعوی تجدیدنظرخواه به خواسته لغو حضانت فرزندان به اسامی یاسمن و سروین بلحاظ ازدواج مجدد تجدید نظرخوانده حکم به بطلان صادر گردیده است با توجه به مندرجات پرونده و مستندات رای و استدلال دادگاه و لوایح اعتراضی و دفاعی تجدیدنظر خواهی با هیچ یک از جهات مندرج درماده 348 قانون آئین دادرسی انطباق ندارد و دادنامه تجدید نظر خواسته مطابق قانون و دلائل موجود در پرونده صادر شده و مخالفت آن با موازین شرعی محرز نیست.

زیرا تجدید نظرخوانده به حکایت طلاق نامه شماره بشماره ترتیب 2001 در دفتر شماره 172 حوزه تهران در مورخ 11 آبان ماه 1394 از آقای محسن کیانوش طلاق گرفته و هم اکنون فاقد همسر است.

لذا با استناد به ماده 358 قانون آئین دادرسی مدنی ضمن رد تجدید نظر خواهی دادنامه مذکور نتیجتا تائید می شود این رای قطعی است.
شعبه 30 دادگاه تجدید نظر استان تهران – مستشار و مستشار
علیرضا زاهدیان – حسین واعظی

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *