نمونه رای فروش ملک مرهونه

نمونه رای فروش ملک مرهونه گروه وکلای حق وران


نمونه رای فروش ملک مرهونه

نمونه رای فروش ملک مرهونه

 رای دادگاه بدوی

در خصوص اتهام آقای م. ب.، با وکالت آقای الف. م.ف. ، دائر بر کلاهبرداری از طریق انتقال مال غیر ( انتقال شش دانگ پلاک ثبتی ، فرعی … از … اصلی واقع در بخش 11 تهران ، موضوع شکایت خانم ل. ط. با وکالت مع الواسطه آقای م. ص. و با وکالت آقای م. الف. ، دادگاه با توجه به مجموع محتویات پرونده از جمله اظهارات و دفاعیات متهم و وکیل ایشان و انکار اتهام انتسابی و با توجه به شروط صلحنامه که مجوز ترهین ملک را به طرفین اعطاء نموده است و این امر موید دفاعیات متهم و وکیل ایشان می باشد.

لهذا به جهت فقد دلیل کافی مفید قطع و یقین و عدم احراز وقوع بزه به مقتضی اصاله البرائه مستندا به اصل 37 قانون اساسی و بند (( الف )) از ماده 177 قانون آیین دادرسی کیفری رای بر برائت متهم صادر و اعلام می گردد .

رای صادره حضوری و ظرف 20 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در محاکم تجدید نظر استان تهران می باشد .
رئیس شعبه 1085 دادگاه عمومی جزایی تهران -سیدروح اله مصطفی نژادموسوی

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

در صورتی که ملکی در رهن بانک یا سایر اشخاص باشد و متعهد علیرغم در رهن بودن اقدام به انتقال آن به شخص دیگری نماید، چون مال مرهونه حق عینی برای متعهدله ایجاد می نماید بنابراین موضوع مصداق انتقال مال غیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل ملک کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

درخصوص تجدیدنظرخواهی خانم ن. ک. بوکالت از خانم ل. ط. از دادنامه شماره 06800135 مورخ 94/2/14 شعبه 1085 دادگاه عمومی تهران که بموجب آن در مورد اتهام تجدیدنظرخوانده آقای م. ب. دایر بر کلاهبرداری از طریق انتقال مال غیر رای بر برائت ایشان صادر گردیده است.

با توجه به مندرجات پرونده نظر به اینکه تجدیدنظرخوانده متهم نسبت به واگذاری ملکی به شاکی اقدام نموده که در رهن شرکت سرمایه گذاری م.الف.الف. بوده ودر حال حاضر مالکیت آن به شرکت سرمایه گذاری ت.الف. رسماً متعلق شده است و با تنظیم سندرهنی بطور کلی به هیچ نحو مجاز به انجام معامله نسبت به ملک مورد بحث نبوده و عمل متهم از مصادیق بارز کلاهبرداری محسوب می گردد.

علیهذا و با توجه به لایحه تقدیمی از ناحیه تجدیدنظرخواه دادگاه اعتراض را وارد تشخیص مستنداً به بند پ ماده 455 قانون آیین دادرسی در امورکیفری و ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین جرائم ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری ضمن نقض دادنامه تجدیدنظرخواسته آقای م. بابائی را به تحمل دوسال حبس و پرداخت دو میلیارد و پانصد میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و رد مال معادل همین مبلغ در حق شاکی محکوم می نماید. این رای قطعی است.
شعبه 9 دادگاه تجدیدنظر استان تهران – رئیس و مستشار
سیدابوالحسن موسوی – رضا نوری

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *