نمونه رای مصداق بزه ایجاد مزاحمت ملکی

نمونه رای مصداق بزه ایجاد مزاحمت ملکی گروه وکلای حق وران


نمونه رای مصداق بزه ایجاد مزاحمت ملکی

نمونه رای مصداق بزه ایجاد مزاحمت ملکی

 رای دادگاه بدوی

در خصوص اتهام آقای ع.س. ساکن تهران دائر بر ایجاد مزاحمت ملکی از طریق نصب کولر در مشاعات موضوع شکایت شاکی آقای ح. خ. که بموجب کیفر خواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 11 تهران تقاضای مجازات گردیده با بررسی محتویات پرونده توجهابه شکایت شاکی گزارش مامورین اذعان و اقرار متهم به نصب کولر اظهارات شاهد تعرفه شده اتهام انتسابی بنظر محرز بوده و بر این اساس مستندا به ماده 690 قانون تعزیرات اسلامی و بند 2 و3 قانون نحوه وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین و مواد 37و38 قانون مجازات اسلامی با لحاظ تخفیف بجهت فقد سابقه کیفری قبلی رای بر محکومیت متهم موصوف به پرداخت سه میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت صادر و اعلام می گردد.

ضمنا موضوع رفع مزاحمت نیز با توجه به اقدام بعدی متهم در برداشتن کولر از محل منتفی می باشد رای صادره حضوری و ظرف 20 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر استان تهران می باشد
دادرس شعبه 1003 کیفری 2 تهران -عباس غلامیاری

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

مطابق ماده 690 قانون مجازات اسلامی، هرکس به وسیله صحنه سازی از قبیل پی کشی، دیوارکشی، تغییر حدفاصل، امحای مرز و امثال آن به تهیه آثار تصرف در اراضی اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور تصرف مبادرت نمایدبه مجازات یک ماه تا یک سال حبس محکوم می شود. در نتیجه نصب کنداکتور کولرگازی در قسمت مشاعات ساختمان، از مصادیق بزه ایجاد مزاحمت ملکی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل ملکی کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

در خصوص تجدیدنظرخواهی آقای ح. خ.د. نسبت به دادنامه شماره0823مورخ95/6/20 صادره ازشعبه1003 دادگاه عمومی کیفری دو تهران که درپی شکایت وی علیه (تجدیدنظرخوانده) آقای ع.س. دایر به ایجاد مزاحمت( از طریق نصب کنداکتور کولر گازی در قسمت مشاعات ملک مربوطه) نامبرده به پرداخت سه میلیون ریال جزای نقدی بنفع صندوق دولت محکوم شده است، دادگاه: نظربه اینکه مجازات مقرر دردادنامه معترض عنه از جرائم تعزیری درجه هشت ماده 19 قانون مجازات اسلامی که میباشد در مرحله بدوی قطعی و غیرقابل تجدیدنظراست، مستنداٌ به بند الف ماده 427 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392(با اصلاحات بعدی )قرار رد درخواست تجدیدنظرخواهی صادر و اعلام میگردد. رای صادره قطعی است .
شعبه58 دادگاه تجدیدنظر استان تهران – مستشار و مستشار
نوراله خیر آبادی – محمدعلی حسنی

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *