گروه وکلای حق وران

پیشرو درارائه خدمات حقوقی

این مجموعه متشکل از نخبگان حقوق از جمله اساتید دانشگاه، وکلای دادگستری و قضات باز نشسته می باشد که در جهت ساده سازی و در اختیار قرار دادن هر چه بهتر قوانین و ارائه دیدگاه های حقوقی در جهت تبیین و فهم بهتر قوانین و مقررات برای عامه مردم گام برداشته است.

گروه وکلای حق وران مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره و قبول وکالت به نحو تخصصی در جهت کمک به مشکلات و معضلات حقوقی آحاد جامعه گام بردارد.

اعضای گروه وکلای حق وران :

گروه وکلای حق وران  مفتخر به همراهی با وکلای کارکشته ، تحصیلکرده  و وکلای خوب دادگستری پایه یک تهران است ، که در ذیل به صورت خلاصه به معرفی آن ها پرداخته ایم .

تصویر وکیل نام و نام خانوادگی تحصیلات دانشگاه
دکتر محمد جواد گوهریان دکتر محمد جواد گوهریان دکترای حقوق تخصصی خوارزمی تهران
دکتر سبحان فتح الهی دکتر سبحان فتح الهی دکترای حقوق تخصصی دانشگاه ناگویا ژاپن
دکتر قادر شنیور دکتر قادر شنیور دکترای فقه و حقوق تخصصی دانشگاه خوارزمی تهران
دکتر زینب جنیدی مقدم دکتر زینب جنیدی مقدم دکترای مذاهب اسلامی – طلبه سطح سه دانشگاه امام صادق علیه السلام

روش های ارائه خدمات :

حضوری : در روش حضوری ، با تماس با دفتر ، نوبت حضور دریافت کنید و جهت مشاوره حضوری و یا پیرامون پیگیری پرونده های خود با ما تماس بگیرید تا جهت نوبت حضور در دفتر با شما هماهنگی های لازم به عمل آید .

تلفنی : در صورتی که از نظر مکانی فاصله دارید و می خواهید از خدمات گروه وکلای حق وران بهره مند شوید ، می توانید از طریق بخش مشاوره تلفنی ، نسبت به درخواست مشاوره اقدام نمائید .

آنلاین و رایگان : هم چنین شما می توانید به صورت برخط از طریق دو روش واتزاپ ، و یا مستقیم از سایت از طریق آیکن های کنار سایت به ما پیام بدهید تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم .  هم چنین می توانید در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را بپرسید تا به صورت رایگان پاسخ شما را در سایت درج کنیم .

آدرس گروه وکلای حق وران :

دفتر مرکزی : تهران خیابان میرزای شیرازی ، بالاتر از مطهری ، پلاک ۲۱۹ ، طبقه پنجم ، واحد دو ، گروه وکلای حق وران
تماس :  ۸۸۱۰۹۵۶۰الی ۶۲
تماس اضطراری :۰۹۱۲۹۴۲۶۶۷۴
پست الکترونیک: haghvaran@gmail.com
‫0/5 (0 امتیاز )