هک کارت بانکی با cvv2

هک کارت بانکی با cvv2 : 09129426674


هک کارت بانکی با cvv2 یکی از روش‌های مورد استفاده توسط هکرها برای دسترسی به اطلاعات حساب بانکی فرد مورد نظر است.وکیل کلاهبرداری اینترنتی  راهکارهای نوینی در این حیطه را به شما برای پیشگیری از این نوع حملات ارائه می دهد و در صورتی که در دام افتاده باشید میتواند خدمات مشاوره ای و حمایتی را از ما داشته باشید.

شما حجم زیادی از اطلاعات شخصی را در گوشی خود دارید.استفاده از آپ های متفاوت و متنوع می‌تواند اطلاعات شخصی شما را در اختیار هکرها قرار دهد. اگر گوشی شما هک شود؛ کدهایی که فرایند کارت به کارت به گوشی شما ارسال می‌شود می‌تواند اطلاعات کارت بانکی شما در دسترسشان قرار بگیرد و برای خودشان از سایت‌های مختلف خرید کنند به اسم شما و بدون اینکه یک ریال هزینه کنند.

استفاده از دستگاه‌های پوز جعلی؛ اسکیمر و به طور کلی سامانه‌های جعلی مختلف می‌تواند اطلاعات کارت بانکی شما را هک کنند.لذا برای پیشگیری از هک کارت بانکی با نحوه برخورد در صورت هک کارت بدون اینکه استرس داشته باشید اقدامات لازم را انجام دهید.

به محض اینکه هک شدید گوشی خود را به حالت پرواز در بیاورید و تمامی مخابرات و شبکه ها و اینترنت را قطع کنید و فوراً اقدام به سوزاندن کارت عابر بانک خود از روش‌های مختلفی که در مقاله به آن اشاره شده است اقدام کنید.

سپس از روش‌های مبارزه با هک کارت بانکی و روش‌هایی که می‌تواند یک نوع پیشگیری باشد و در همین مقاله به آنها اشاره شده است می توانید استفاده کنید.

راحت ترین راه های هک کارت بانکی

صد در صد برای شما هم اتفاق افتاده که تاکنون اگر لیست پیامک های گوشی همراه خود را دیده باشید؛ لیست ارسالی پیامک های دریافتی ناشناسی را دارید که در آنها از تبلیغات فریبنده‌ای استفاده شده و لینک های ارسالی زیادی را در پایان آنها می بینیم.

ممکن است این لیست از پیامک ها در قالب پوشش به کمک به زلزله زدگان؛ کمک به خیریه ها؛ سامانه ثنا؛ سامانه ثبت نام جاماندگان یارانه نقدی دولت؛ سامانه همتا؛ ثبت نام دانش آموزان و دانشجویان؛ بانک‌ها؛ کارت ثبت نام یارانه و موارد مشابه زیادی از این قبیل دیده باشید.

اما هشدارهای پی‌در‌پی پلیس فتا هنوز هم هستند عده ای از افراد که ترغیب شده و بر روی این لینک های ارسالی کلیک می کنند و با خالی شدن حساب و عدم موجودی روبه رو خواهند شد و این ناشی از فریب شهروندان و عدم دقت و آگاهی آنها نسبت به عملکرد خود می باشد.

در حال حاضر حجم زیادی از معاملات و خدمات در فضای اینترنت انجام می‌شود. چیزی غالب بر ۸۰ درصد را می توان تخمین زد که مردم از این اپلیکیشن ها استفاده میکنند.

نحوه هک کارت بانکی با cvv2

  • از طریق فیشینگ
  • از طریق پیامک
  • از طریق ایمیل
  • از طریق اسکیمر
  • از طریق دستگاه های پوز
  • از طریق وب سایت های جعلی
  • از طریق شبکه های اجتماعی و درگاه های پرداخت آنلاین ,…

 

هک کارت بانکی از طریق فیشینگ

مجرمین با به دست آوردن رمز عبور؛ شماره شانزده رقمی عابر بانک؛ رمز دوم و cvv2 از طریق درگاه های پرداختی آنلاین یا شبکه های اجتماعی اطلاعات حساس و محرمانه را دسترسی پیدا میکنند.

همچنین یکی دیگر از کلاهبرداری های پیشین از طریق ایمیل و پیامک است که قربانیان زیادی را به خود اختصاص داده است.

معمولاً قربانیان اطلاعات محرمانه خود را وارد می‌کنند و در دام می افتند. در فیشینگ معمولاً مجرمین لینک ها و آدرس ها را دستکاری می کنند و سامانه های غیر واقعی و جعلی را طراحی و مورد استفاده قرار می دهند.

هک کارت بانکی از طریق پیامک

در این روش هم با ارسال پیامک به افراد اقدامات فریب کارانه خود را ادامه می دهند. پیامک های ارسالی از طرف کلاهبرداران چیزی دقیقاً شبیه پیامک های معمولی از طرف سازمان ها و نهادهای مردمی میباشد و مردم هم متاسفانه با این پیام ها بارها و بارها فریب میخورند.

هک کارت بانکی از طریق دستگاه های عابر بانک

یک بخش اعظم سرقت های کارتهای بانکی مربوط به استفاده از عابر بانک هایی می باشد که به دلیل عدم دقت و توجه افراد مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً مجرمین در این روش برای اینکه سایر اطلاعات کارت شما مخصوصاً شماره کارت و سایر اطلاعات دیگر را در دست داشته باشند نیاز به کپی کردن اطلاعات شما دارند تا اقدامات تبهکارانه ای را انجام دهند.

یکی از موارد استفاده از دوربین های ریز در دستگاه های عابر بانک می باشد. همچنین استفاده از یک کیبورد جدید بر روی کیبورد قبلی دستگاه های عابر بانک است. ظاهر این کیبورد ها شبیه کیبورد اصلی می باشد که اطلاعات وارد شده را ذخیره میکند با تعبیه کیبورد و دوربین هایی که بر روی دستگاه تعبیه شده است سارق می تواند اطلاعات را به راحتی داشته باشد و مراحل کپی کردن کارت بانکی انجام شود و سر فرصت مناسب اقدام به تخلیه حساب می نماید

تماس با وکیل متخصص09129426674

 

هک کارت بانکی با cvv2
هک کارت بانکی با cvv2 : 09129426674

بررسی روش های مبارزه با هک کارت بانکی با cvv2

هک کارت بانکی با cvv2 یکی از روش‌های مورد استفاده توسط هکرها در دسترسی به اطلاعات حساب بانکی فرد مورد نظر است.

برای جلوگیری از این نوع حملات، بانک‌ها و سازمان‌های مختلف اقداماتی برای مبارزه با آنها انجام می‌دهند.برای اطلاع از جدیدترین راهکارهای قانونی می توانید از خدمات مشاوره ای آنلاین؛مشاوره تلفنی ؛بهترین وکیل دادگستری در تهران بهره مند شوید. از جمله این اقدامات شامل: استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و ارائه خدمات امنیتی هستند.

در جدول زیر، نکات مهم درباره بررسی روش‌های مبارزه با هک کارت بانکی با cvv2 آورده شده است:

روش‌های مبارزه با هک کارت بانکی با cvv2 توضیحات
استفاده از رمزنگاری قوی استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری قوی برای محافظت از اطلاعات حساب بانکی از جمله روش‌های مؤثر در جلوگیری از این نوع حملات است.
محدود کردن تعامل با API محدود کردن تعامل با API و تنظیم دسترسی‌ها به آنها، در جلوگیری از حملات هکرها به سیستم بانکی مؤثر است.
ایجاد فایروال قوی استفاده از فایروال قوی برای جلوگیری از نفوذ هکرها به سیستم بانکی، از جمله راهکارهای مؤثر در مبارزه با این نوع حملات است.
بروزرسانی سیستم‌ها بروزرسانی سیستم‌ها و استفاده از نسخه‌های به‌روز شده نرم‌افزارهای مورد استفاده در سیستم بانکی، در جلوگیری از این نوع حملات بسیار حائز اهمیت است.
آموزش کاربران آموزش کاربران بانکی درباره تهدیدات امنیتی و رفتارهایی که در برابر این تهدیدات باید اتخاذ کنند، از جمله راهکارهایی است که می‌تواند در جلوگیری از حملات هکرها به حساب بانکی مؤثر باشد.

همچنین، سازمان‌های مختلف برای مبارزه با هک کارت بانکی با cvv2 از سیستم‌های نظارتی و پیش‌بینی استفاده می‌کنند. با بهره‌گیری از این سیستم‌ها، می‌توان به طور موثری از حملات هکرها در کارت های بانکی جلوگیری کرد.

علاوه بر روش‌های فوق، استفاده از فیلترهای ضد هک و ابزارهای حفاظتی مانند  (SFP)  نیز می‌تواند در جلوگیری از حملات هکرها مؤثر باشد. همچنین، برای جلوگیری از احتمال هک شدن کارت بانکی، کاربران باید به دقت از اطلاعات کارت خود محافظت کنند و عدم انتشار اطلاعات حساب بانکی خود را تأکید کنند.

در نهایت، برای مبارزه با هک کارت های عابر بانکی با cvv2، لازم است که بانک‌ها، سازمان‌های مختلف و کاربران بانکی، با ارائه خدمات امنیتی مناسب و پیشگیرانه، در جلوگیری از حملات هکرها به صورت مداوم تلاش کنند تا سطح امنیتی خود را با استفاده از تکنولوژی‌های مناسب، افزایش دهند.

تماس با وکیل متخصص09129426674

اقدامات لازم و ضروری پس از هک کارت بانکی

خوب صد در صد به محض اینکه متوجه شدید که حساب شخصی شما دچار تغییر و تحول شده؛ مثلاً خالی شده؛ پول جابجا شده و یا هر اتفاق دیگری که برای آن افتاده است برای اینکه بتوانید خیلی منطقی و فوری در اولین گام باید تلفن خود را از دسترس خارج کنید. برای این کار حتماً لازم نیست که گوشی خاموش شود شما خیلی راحت گوشی را به حالت پرواز درآورید تا اتصال شما به اینترنت و شبکه تلفن همراه کاملاً قطع شود.

چون که هکرها از طریق اینترنت و از طریق شبکه تلفن همراه که نیازمند یک مخابره اطلاعاتیست گوشی شما را هک کرده و شما باید این فرایند مخابراتی را مسدود کنید. در گام بعدی کارتی که هک شده را فورا بسوزانیم.

برای سوزاندن کارت بانک از طریق روش‌های زیر اقدام کنید:

وارد اینترنت بانک گوشی همراه خود شوید. با وارد کردن شماره کارت رمز دوم کدCVV2 و تاریخ انقضای کارت yکارت خود را مسدود کنید.

از طریق تلفن گویای بانک کارت خود را مسدود کنید.برای این کار با تلفن گویا ارتباط برقرار می‌کنید. مشخصات کارت بانکی و مشخصات شخصی را وارد می‌کنید و درخواست مسدودی کارت را می‌نمایید.

همچنین می‌توانید کارت خود را از طریق خودپردازها یا همان عابر بانک مسدود کنیم. برای این منظور در دستگاه کارتخوان دکمه ثبت را می‌زنید. بعد گزینه مسدود کردن کارت را انتخاب کنید. سپس شماره کارت را وارد کرده رمز آن را می‌زنید تا کارت مسدود شود.شما این کار را می‌توانید از طریق هر عابر بانکی انجام دهید .

روش دیگر مسدود کردن کارت مراجعه حضوری به بانک و شعبه صادر کننده کارت می‌باشد. این روش بسیار زمانبر نسبت به سایر روش‌ها می‌باشد و از طریق باجه بانکی کارت را بسوزانیم .

در مرحله بعد آپ های جدیدی که روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده‌اید را پاک کنید. دقت کنید که آنها را حذف نکنید. بلکه آنها را به طور کامل دیلیت اکانت کنید. در بیشتر موارد هکرها به محض ورود به گوشی افراد اقدام به فرستادن لینک و پیام به مخاطبان شخص مذکور می‌کنند .به خاطر جو اعتماد بین حساب فرستنده افراد وارد لینک می‌شوند. لذا شما باید به محض اینکه توانستید یک پیام به این صورت که “تلفن همراه من هک شده و پیام سابق بدون خواست من توسط بدافزار ارسال شده است” لذا پیام قبلی را نادیده بگیرید برای تمامی مخاطبان خود بفرستید.

گام بعدی فوراً یک آنتی ویروس روی گوشی همراه خود نصب کنید تا به محض ورود ویروس و بدافزار متوجه شوید و بتوانید تمام تلفن همراه خود را اسکن کنید.

کلیه عملیات هک شده را اسکرین شات بگیرید؛ تا در زمان شکایت و طرح دعوا در دادگاه بتوانید به عنوان مستندات خود از آنها استفاده کنید.

از تمام حساب‌های کاربری خارج شوید و به پلیس فتا شکایت کنید.

آیا به دنبال مشاوره حقوقی متخصص هستید آیا شما هم طعمه هکرها شده‌اید . استرس این را دارید که ممکن است حساب‌های شما هم مورد تهدید قرار بگیرند. برای این منظور و سایر حوزه‌های تخصصی دیگر شما می‌توانید روی مشاوره‌های حقوقی ۱۰ وکیل خوب تهران در مجموعه حق وران حساب کنید.

۱۰ وکیل متخصص و کارشناس آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای فوری تلفنی؛ مشاوره‌های آنلاین؛ واتساپی مشاوره‌های حضوری در تمامی ساعات شبانه روز هستند. شما می‌توانید درخواست خود را از طریق شماره‌های 09357874667 و 09129426674 با ما در میان بگذارید .حوزه‌های تخصصی وکلای خوب حق وران شامل ارتباط با:

وکیل قاچاق کالا و ارز ؛وکیل ارز دیجیتال؛وکیل ملکی؛ وکیل مالیات ؛ وکیل ارث ، وکیل شرب خمر ؛ وکیل رابطه نامشروع ؛ وکیل جرایم اینترنتی ؛ وکیل تجاوز جنسی؛ وکیل پیش فروش آپارتمان ؛وکیل خانواده ؛وکیل شهرداری و وکیل سرقفلی و وکیل جرایم پزشکی

ملیحه شفیعیمشاهده نوشته ها

Avatar for ملیحه شفیعی

این مقاله توسط گروه وکلای حق وران، تشکیل شده از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری با سالها تجربه ، تحریر و نظارت شده است و به منظور پاسخگویی به نیازهای شما گردآوری شده است. در صورتی که شما سوالات مشابه دارید ، پائین همین پست بپرسید تا مطلب مورد نظر شما گردآوری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *