نمونه رای رابطه نامشروع از طریق تلفن

نمونه رای رابطه نامشروع از طریق تلفن گروه وکلای حق وران


نمونه رای رابطه نامشروع از طریق تلفن

نمونه رای رابطه نامشروع از طریق تلفن

 رای دادگاه بدوی

در خصوص اتهام 1) آقای م. س. 31 ساله اهل و ساکن تهران آزاد به لحاظ صدور قرار قبولی کفالت با وکالت خانم س. م. 2) خانم ش. الف.پ. 27 ساله اهل و ساکن تهران آزاد به لحاظ مذکور دایر به برقراری رابطه نامشروع غیر زنا با توجه به محتویات پرونده – شکایت آقای پ. د. همسر متهم ردیف دوم – مستندات ارائه شده از سوی وی از جمله ملاحظه متن پیامک‌های عاشقانه متهمان در شبکه‌های مجازی و پرینت مکالمات تلفنی و مکرر و نامتعارف آنان در ساعات مختلف شبانه‌روز و عکس‌های ارسالی آنان برای یکدیگر و دفاعیات بلاوجه آنان مبنی بر این که این ارتباط صرفا به لحاظ کاری و استفاده از برنامه‌های ورزشی و بدنسازی بوده است و سایر قرائن ارتکاب بزه معنونه از سوی متهمان موصوف محرز تشخیص و مستندا به ماده 637 قانون مجازات اسلامی مصوب 1375 حکم محکومیت آنان به هر کدام هفتاد ضربه شلاق تعزیری و با احتساب بازداشت قبلی صادر و اعلام می‌نماید. این رای حضوری محسوب و ظرف بیست روز از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در محاکم تجدیدنظر استان تهران است
رمضانعلی توحیدلو – رئیس شعبه 1092 دادگاه کیفری دو تهران

دکتر سبحان فتح الهی

دکتر سبحان فتح اللهی

خواننده عزیز سلام !

من از گروه وکلای حق وران در خدمت شما هستم..

ارسال پیامک های عاشقانه در شبکه های مجازی، مکالمات تلفنی مکرر و نامتعارف در ساعات مختلف شبانه روز و ارسال عکس میان زن و مرد نامحرم، مثبت بزه رابطه نامشروع غیر زنا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وکیل رابطه نامشروع کمک بگیرید.

 رای دادگاه تجدیدنظر

در این پرونده 1. آقای م. س.پ. با وکالت خانم س. م. 2 و خانم ش. الف.پ. از دادنامه شماره 00549 مورخ ۱۳۹4/7/4 شعبه 1092 دادگاه کیفری دو تهران تجدیدنظرخواهی کرده‌اند به موجب دادنامه موصوف تجدیدنظرخواهان از حیث بزه رابطه نامشروع هرکدام به تحمل هفتاد ضربه شلاق محکوم شده‌اند دادگاه با توجه به بررسی اوراق و مستندا پرونده و مطالعه لوایح ابرازی تجدیدنظرخواهان در این مرحله ایراد و اعتراض موثر و مدللی که موجب نقض و بی‌اعتباری دادنامه تجدیدنظرخواسته را فراهم کند مطرح نشده است درخواست تجدیدنظرخواهان با جهات ماده 434 قانون آئین دادرسی کیفری انطباق ندارد لذا با رد تجدیدنظرخواهی به استناد بند الف ماده 455 قانون مرقوم دادنامه تجدیدنظرخواسته تایید و استوار می‌شود این رای قطعی است.
مستشار و مستشار – شعبه 56 دادگاه تجدیدنظر استان تهران
حسین آژیده – یوسف رمضانی

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از خدمات گروه وکلای حق وران ، ارائه خدمات مشاوره تلفنی حقوقی می باشد.  با توجه به شلوغی شهرها امروزه دیگر نیازی به طی مسیر طولانی و یا ساعت ها انتظار  برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی همچون گذشته نیست ، بلکه شما می توانید به راحتی با رزرو یک مشاوره تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری تهران از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی بهره مند شوید.

خدمات رایگان ما برای همه

آیا میدانید گروه وکلای حق وران خدمات مشاوره رایگان ارائه نموده است ؟

گروه وکلای حق وران به منظور ارائه خدمات عمومی گسترده برای همه ی مردم با توان های مالی مختلف و به منظور ارائه راهنمایی موثر ، اقدام به ارائه مشاوره رایگان حقوقی نموده است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان کافی است که در فرم زیر سوال خود را بپرسید  و سپس در قسمت مشاوره افلاین پاسخ سوالات خود و دیگران را ببینید.

گروه وکلای حق وران با همکاری  جمعی از وکیل خوب تهران به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات در زمینه های زیر می نماید :

وکیل قاچاق کالا و ارز، وکیل شرب خمر، وکیل رابطه نامشروع، وکیل ارث ، وکیل جرایم اینترنتی، وکیل پیش فروش آپارتمان، وکیل مالیات، وکیل ملکی وکیل خانواده ؛ وکیل شهرداری ، وکیل تجاوز جنسی ، وکیل سقط جنین ، وکیل جرایم پزشکی ، وکیل سرقفلی ، وکیل جعل ، وکیل فروش مال غیر ، وکیل وقف

وکلای حق وران راهنمای شما در رسیدن به نتیجه مطلوب می باشند. شماره تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز : 09129426674

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید: haghvaran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *