مرور سریع مطالب

4.8/5 - (1620 امتیاز)

وکیل جرایم اینترنتی (Internet crime Attorney) اشراف کامل بر قوانین و جرایم سایبری ناشی از فضای مجازی، اینترنت، رایانه، تلفن همراه و… را دارد.

بنابر تخصص لازم و بالای وکیل جرایم اینترنتی در زمینه فضای مجازی و اینترنت به راحتی به بررسی دعاوی اینترنتی در حوزه های مختلف می پردازد.

وکلای جرایم اینترنتی به دلیل تسلط بالایی که به قوانین دارند میتوانند در کاهش جرم، تعلیق مجازات ، تخفیف در مجازات و… بهترین راهکارها را ارائه دهند.

تمامی موارد + تخصص وی در گرو تجربیات و دانش به روز و آگاهی موثر می باشد.

چالش جرایم اینترنتی به دلیل پیچیدگی های فراوان نیازمند بررسی‌های حرفه ای میباشد.

چرا که قبول اینگونه از پرونده ها نیازمند مهارت بالای وکیل در زمینه ارتباطات یارانه‌ای و آشنایی با تکنولوژی روز می باشد.

مشاورین حقوقی جرایم اینترنتی مجموعه حق وران به روزترین و جدیدترین اطلاعات حقوقی خود را بر اساس تمامی چالش های حقوقی و قضایی در خصوص جرایم رایانه‌ای اینترنتی و فضای مجازی به شما ارائه خواهند داد.

بنابراین می توانید بهترین راهکارهای حقوقی را از وکلای خوب تهران در مجموعه حق وران در کمترین زمان ممکن به صورت مشاوره های آنلاین، حضوری و تلفنی دریافت کنید.

شماره وکیل جرایم رایانه ای

در صورتی که شما تمایل به اخذ وکیل جرایم رایانه‌ای برای پرونده های اینترنتی خود نداشته باشید؛ می توانید تنها با تماس بای وکیل جرایم سایبری در سرانجام پرونده تاثیرگذار باشد. هرچند که در اغلب موارد اکثر کسانی که در پرونده های خود از وکیل کمک نمی گیرند؛ ممکن است به نتایج دلخواه خود نرساند اما توصیه می کنیم اگر در مرحله تجدید نظر خواهی هستید؛ حتماً با مشاور حقوقی متخصص تماس بگیرید تا با یک فرجام خواهی دقیق بتواند حداقل رای قاضی را عوض کنید. در اینجا شماره بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران قرار داده شده تا شما در هر مرحله‌ای که هستید می توانید اقدام به اخذ مشاوره حقوقی فوری نمایید.

وکیل جرایم سایبری

از آنجایی که جرایم سایبری جزوه حوزه های حقوقی جدیدی است که با رشد روز افزون چشمگیری رو به روست و بیشتر مردم تصور شان از جرم اینترنتی مثل سایر جرایم دیگر می باشد در صورتی که شاید در ظاهر جرم با بقیه جمله ها شباهت هایی وجود دارد. ولی در کلاهبرداری ها و تقلب هایی که توسط رایانه ها انجام می گیرد جرایم سایبری حوزه کاملاً جدید با قوانین خاص می باشد که این فناوری جدید هموار برای همه افراد نیازمند اطلاعات دقیق و موثر میباشد چرا که بدون اطلاع و آگاهی در خصوص جرایم سایبری در خصوص اینکه چیست و چگونه کلاهبرداری صورت می گیرد اگر وکیل و یا موکل اطلاع کافی نداشته باشد نمی تواند دفاع موفقیت آمیز از اتهام وارده را انجام دهد.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه وکیل کلاهبرداری اینترنتی؛ شهرت وکیل؛ مهارت وکیل ؛سابقه وکیل می باشد که می‌تواند به پشتیبانی از شما بپردازد. در قالب تصورات افراد از هکرها فعالیت ر اتاق های تاریک تصور می کنند که در حال تخریب شرکت ها و موسسات و افراد هستند .البته می‌تواند شامل چنین سناریویی باشد اما طیف گسترده ای از جرایم سایبری وجود دارند که شما برای دفاع حیاتی از شما نیازمند بهترین وکیل جرایم رایانه ای می باشد.

مهارت های وکیل سایبری

دانش عمیق در خصوص کامپیوتر ها و فناوری مرتبط با وب از جمله وب تاریک دانش جامعه از یک روند جنایی برخوردار است که نیازمند تحقیقات گسترده؛ جمع آوری ادله ؛شباهت می باشد که در این خصوص وکیل باید با انواع ویروس ها و بد افزار ها و غیره آشنایی داشته باشد؛ تا قربانیان را از دست مجرمان نجات دهد. معمولاً بهترین وکیل جرایم رایانه ای باید به این چهار دسته اصلی اشراف کامل داشته باشد:

 • هک و جرایم مرتبط
 • کلاهبرداری های اینترنتی
 • پورنوگرافی کودکان یا در اختیار گذاشتن فایل های قاچاق
 • جرایم امنیتی ملی

مشاوره تلفنی با وکیل جرایم اینترنتی 

وکیل پیش فروش آپارتمان
موفقیت شما، تعهد ما.

وکیل فضای مجازی

به رغم پیشرفته کسب و کارهای اینترنتی و ویژگی های مثبت غیرقابل کتمانی که دارد جرایم اینترنتی همه به همان میزان گسترش پیدا کرده است و بعضی از آسیب های جبران ناپذیری را برای افراد جامعه در بر داشته است. نگاه واقع بینانه به جرایم اینترنتی حاکی از این موضوع است که جرایم اینترنتی می تواند علاوه بر مال افراد امکانات شخص و آبروی افراد را نشانه بگیرد. ضمن اینکه با حضور بیشتر مردم در شبکه های مجازی در چند سال اخیر سودجویی کلاهبرداران اینترنتی را نیز بیشتر کرده است. اما بهتر است بدانید که مشکلات قابل پیشگیری می باشند. شما می توانید در حداقل کار با مشاوره با بهترین وکیل فضای مجازی علاوه بر پیشگیری در وقوع جرم اقدام به مبارزه در این زمینه نمایید.
پیشنهاد میکنیم با حداقل هزینه از بروز خسارت های هنگفت جلوگیری کنید. البته باید در این خصوص روی تخصص وکیل فضای مجازی حساب کنید. چون مراجع قانونی مربوطه نظیر دادگاه صالح بر اساس گفته ها و شنیده‌های کارشناسان فضای مجازی اقدام به بررسی صحت مدارک و اسناد شما می کنند و مبنای به دور از صدور حکم مراجع قانونی مدارکی می باشد که شما ارائه می کنید. بنابراین بهتر است تا حتی اگر وکیل استخدام نمیکنید از یک وکیل فضای مجازی اقدام به اخذ مشاوره کنید تا بتوانید به مدارک مستندی که دال بر وقوع جرم است ارائه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

لیست اسامی بهترین وکلای جرایم اینترنتی در تهران

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

وکیل جرایم اینترنتی

جرایم اینترنت و سایبری از جمله جرایمی هستند که در طی سالیان اخیر با افزایش تعداد کاربران اینترنت نسبت به کاربران رادیو ؛تلویزیون و سایر فضاهای دیگر به صورت تصاعدی در حال افزایش می باشد.علی رغم ملاحظات و موارد امنیتی شاهد تخلفات اینترنتی و جرایم سایبری فراوان هستیم .بر اساس مستندات اخیر این جرایم به صورت چشمگیری قابل رشد است.چراکه با ظهور تکنولوژی های جدید و آپ های متنوع دگرگونی های فوق العاده ای که در این زمینه در حال وقوع میباشد که همواره جای بررسی و پیگیری های پی در پی دارد.تا جایی که دفاع از حریم خصوصی در محیط سایبری بررسی جرایم سایبری بسیار احساس میشود.بنابراین از جمله افرادی که می‌تواند به این حیطه به‌خوبی ورود کند وکیل جرایم اینترنتی می باشد.چرا که فردی می باشد که اشراف کامل به اینترنت و تکنولوژی های نوظهور خواهد داشت.می تواند به راحتی در خصوص هرگونه جعل؛ جاسوسی؛ سرقت؛ اخاذی؛ تخریب؛ هرزه‌نگاری؛ شرط بندی؛ کلاهبرداری؛ دزدی های انتشاراتی و بسیاری از موارد دیگر ورود کند.یا در برخی موارد حتی پیشگیری نماید.ضمن اینکه باید روز به روز اطلاعات و آگاهی های وکیل سایبری و قوانین افزوده شود.چرا که از جمله موضوعات مطرح در عصر حاضر میباشد و نیازمند ارتقاء؛ آگاهی عمومی برای پیگیری های حقوق مراجعین می باشد.

وکیل جرایم اینترنتی

علت گسترش جرایم اینترنتی

تحول ارتباطات عظیم انسانی در زندگی روزمره تبدیل به یک رسانه ی ارتباطی ارجح در کل دنیا شده است.در واقع اینترنت و تاثیر آن در کسب و کار ها، هویت ملی و به طور کلی در زندگی را نمی توان نادیده گرفت.از سفارش دادن غذا گرفته تا خرید کالا، اشتراک گذاشتن تصاویر، ایجاد فروشگاه ها و غیره …تمامی این ها بر اساس فناوری های اطلاعات با تغییرات اساسی و ارزیابی در جامعه پدید آمده است .به طور کلی زیرساخت‌های حیاتی ما را تحت تاثیر قرار داده است .موجب تسهیل بسیاری از فرآیندهای زندگی شده است.اما در این بین این عضو جدایی ناپذیر از زندگی امروزه دارای نکات مثبت و منفی زیادی نیز می باشد.متاسفانه برخی اوقات صدمات جبران ناپذیری را در بر داشته است.آسیب ها، اذیت و آزار ها که ناشی از حرکت در خارج از خطوط قوانین بوده است.روش های مختلفی که منجر به سود جویی و سوء استفاده افراد خاصی میشود، در واقع تخلفات اینترنتی محسوب می‌شود.

قابل ذکر است که تخلفاتی اینترنتی در کسب و کارها و سایر بخش ها از جمله :قاچاق کالا و ارز گرفته تا در زمینه مالیاتی، روابط نامشروع، ملکی و غیره

اتفاق خواهد افتاد.بنابراین باید از مهارت های وکیل جرایم اینترنتی در بخش های مختلف بهره جست.با ایجاد مهارت و آشنایی با قوانین و مجازاتهای جرایم اینترنتی توسط وکلای مالیاتی ، وکیل ملکی ، وکیل روابط نامشروع ،وکیل قاچاق کالا و ارز و… میتواند در رسیدگی سریع به پرونده ها موثر واقع شود.

گسترش جرایم اینترنتی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت
 • ایجاد راه های میانبر پرداخت های مالیاتی
 • نقض حقوق معلم در جرایم سایبری
 • سرقت اطلاعات
 • نقض قوانین کپی رایت
 • جرم های جنسی در سایبری
 • دسترسی های غیر مجاز
 • استفاده از بد افزار ها
 • کلاهبرداری اینترنتی
 • توهین و فحاشی در اینترنت
 • سرقت و جعل هویت در جرایم اینترنتی
 • جعل داده ها
 • جاسوسی از طریق اینترنت
 • نشر محتویات غیر قانونی
 • سرقت سایبری
 • اطلاعات و سیستم‌های رایانه‌ای
 • تحصیل و افشای اسرار تجاری
 • پخش فیلم عکس یا اطلاعات شخصی در فضای مجازی
 • حملات سایبری
 • گرفتن مال ازطریق نامشروع
 • دسترسی غیرمجاز به داده ها
 • سوء استفاده از زنان و کودکان
 • نقض حقوق مصرف کننده
 • هرگونه تخریب و اخلال در داده یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی
 • بزهکاری اینترنتی
 • ترمینیشن و اورجینیشن
 • شنود غیر مجاز و…
 • سوء استفاده از بانکهای اطلاعاتی
 • عضویت در شرکت های هرمی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی موظف است تا به تناسب ضرورت در بخش های مختلف با ارائه دادخواست و مدارک لازم تمامی مراحل رسیدگی پرونده را مورد بررسی قرار داده و شما را در راه رسیدن به حقوق قانونی یاری کند.در این زمینه ارائه مستندات کافی می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

ارتباط با وکیل جرایم اینترنتی

مشاوران رایگان جرایم اینترنتی و سایبری 

وکیل جرایم اینترنتی در تهران

وکیل جرایم اینترنتی در تهران بهترین متخصص و مشاور حقوقی جرایم رایانه ای می باشد که با مطالعه پرونده، تنظیم لایحه کیفری، تنظیم دادخواست و اظهارنامه و…. پرونده های سرقت های رایان های کلاهبرداری های اینترنتی و جعل رایانه ای را بررسی می کند چونکه جرایم رایانه ای جز جرایم نوظهور جامعه ما هستند متاسفانه رشد چشمگیری را هم در جامعه داشته اند. لذا بهره مندی از بهترین وکیل جرایم اینترنتی در تهران می تواند کمک شایانی را به شما در صورت بروز مشکل و مواجهه با اینگونه کلاهبرداری‌ها داشته باشد .متاسفانه بستر گسترده اینترنت در فضاهای مجازی به کمک ابزارهای مثل رایانه و تلفن همراه به دلیل پهنای باندی که در سطح بین الملل دسترسی به کاربران داده است امکان بروز جرایم مختلف اینترنتی را برای مجرمین فراهم کرده است. لذا با کمک وکیل جرایم رایانه ای می توانید تمامی مشکلات را با ارائه بهترین راه حل ها برطرف کنید و از عواقب مجازات جرایم اینترنتی در امان بمانید.

قیمت وکیل جرایم رایانه ای

قیمت وکیل جرایم رایانه‌ای در دفاع از مشکلات و معضلات دستمزدهای متفاوتی دارد که متناسب با جرایم خواهد بود شما می توانید هم اکنون از اینجا قیمت وکیل جرایم رایانه‌ای برای جرایم مختلف را استعلام کنید.

مصادیق جرایم اینترنتی

 • جرایم مربوط به داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی محرمانه
 • مجازاتهای الیه صحت و تمامیت داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی
 • نشر اکاذیب و افترا
 • هتک حرمت و حیثیت
 • مجازات خلاف اخلاق عمومی و…
وکیل جرایم اینترنتی

ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت

ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت

گزارش و پیگیری جرایم اینترنتی

در زمان رویارویی با این گونه از مشکلات جرایم اینترنتی و آنلاین باید فوراً اقدام به گزارش به پلیس اینترنتی و سایبری نمایید.سپس با یک وکیل جرایم اینترنتی زبده مشاوره داشته باشید.هرکدام از جرایم، قانونی مجزا به خود را در بر خواهد داشت.دادسرای جرایم رایانه‌ای جرم مزاحمت در فضای مجازی را به صورت کاملا صریح و دقیق اعلام کرده است.

اذیت و آزار اینترنتی یا قلدری سایبری تجاوز به حریم خصوصی افراد ناشی از رفتارهای مجرمانه محسوب می شود.اقدامات مجرمانه شامل:

 • انتشار عکس های خانوادگی یا خصوصی( پورن انتقام)
 • نشر اسرار شخصی
 • تهدید و ارعاب( سایبر استاکینگ)
 • کلاهبرداری اینترنتی
 • هک کردن
 • جعل محتوا و داده
 • نقض قانون کپی رایت
 • زورگویی
 • تحمیل بار منفی
 • باج گیری
 • ارسال ایمیل ناخواسته یا تهدید آمیز
 • فرستادن و پست کردن پیامک های خلاف واقع
 • ارسال و دریافت پیام های جنسی عکس یا فیلم یا درخواست آنها
 • هرگونه اظهار نظر توهین آمیز با هدف آسیب رساندن به شهرت افراد
 • اغفال و فریب قربانی کلاهبرداری
 • جعل هویت آنلاین حرفهای نفرت انگیز(کلماتی مخرب به دلیل خصومت نسبت به یکدیگر ارائه می شود از جمله نژادی مذهبی هویت جنسی و غیره)
 • سرقت اطلاعات محرمانه
 • فیشینگ
 • اسکیمر
 • برداشت پول از حساب دیگران
 • شنود غیر مجاز
 • تخریب رایانه

مفاد قانونی مجازات و جرایم اینترنتی

آگاهی وکیل جرایم اینترنتی از مفاد قانونی به موکل کمک زیادی می‌کند تا در رفع اتهام یا اثبات اتهام موفق تر عمل نماید.

زیرا متهم در دفاع از خود مستلزم آگاهی از قوانین و مسائل حقوقی می باشد.

برای  این منظور وکیل جرایم اینترنتی میتواند در راستای تامین حقوق و آزادیهای فردی و متهم این حق را برای وی پیش بینی کرده و در نظر گرفته شود.

گزارش و پیگیری جرایم اینترنتی توسط وکیل جرایم اینترنتی

ماده ۷۳٠ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۳٠ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس از شش ماه تا دو سال ، جزای نقدی از بیست میلیون ریال تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات برای اشخاصی که به صورت غیرمجاز اقدام به شنود غیرمجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیر عمومی در سامانه مخابراتی یا الکترومغناطیسی مبادرت داشته باشند در نظر گرفته شده است.

ماده ۷۳۴ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس و یا جزای نقدی برای استفاده آگاهانه از کارت های حافظ، تراشه ها یا کارت های معجول به صورت غیرمجاز و تغییر داده های آن در نظر گرفته می شود.

ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی

موجب ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی چنانچه کسی توسط تلفن یا سایر دستگاههای مخابره ای برای کلیه افراد ایجاد مزاحمت و وحشت نماید، علاوه بر مقرراتی که از سوی شرکت مخابرات برای وی در نظر گرفته می شود، از نظر قانونی به ۱۵ روز تا سه ماه محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی اشخاصی که توسط سامانه های یانه‌ای و یا مخابراتی هرگونه مدارک صوتی تصویری خصوصی خانوادگی و یا اسرار دیگر را بدون کسب رضایت از افراد نشر دهند و در دسترس دیگران قرار بگیرد، به صورتی که موجب هتک حرمت و حیثیت شود جریمه خواهد شد.

مجازات از ۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین و فحاشی الفاظ رکیک به صورتی که موجب حد قذف نباشد مجازات ۷۴ ضربه شلاق یا پنج هزار تا یک میلیون ریال جزای نقدی خواهد داشت

ماده ۷۲۹ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۲۹ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس ۹۱ روز یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات برای دسترسی غیرمجاز به داده ها، سامانه رایانه‌ای اینترنتی که توسط تدابیر امنیتی حفاظت شده باشد در نظر گرفته شده است.

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس از ۹۱ روز تا یک سال و جزای نقدی برای هرگونه دسترسی غیرمجاز به ده‌ها و اطلاعات دیگران که سرقت رایانه‌ای محسوب می شود در نظر گرفته شده است.

ماده ۷۴۱ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۴۱ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس از یک یک سال تا پنج سال یا جزای نقدی درحق دولت برای هرگونه جرم کلاهبرداری رایانه‌ای تعلق خواهد داشت.

ماده ۷۳۶ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۳۶ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس از شش ماه تا دو سال و جزای نقدی برای تخریب حذف اختلال سامانه های مخابراتی یا رایانه ای تعلق می گیرد.

ماده ۷۴۲ قانون مجازات اسلامی

در ماده ۷۴۲ قانون مجازات اسلامی مجازات حبس از ۹۱ تا دو سال حبس و جزای نقدی برای نشر اکاذیب به صورتی که موجب تشویش اذهان عمومی اضرار قیر در سامانه های اینترنتی و مخابراتی که دروغ منتشر شود.

مراجع رسیدگی به جرایم اینترنتی

وکیل جرایم اینترنتی و مراجع رسیدگی به جرایم اینترنتی

پرواضح میباشد که دادگاه ها و دادسرا ها مسئول رسیدگی به جرایم اینترنتی هستند می باشند.چرا که جرایم اینترنتی را تنها می توان توسط سامانه‌های ip که متصل به اینترنت هستند شناسایی نمود و محل جرم را کشف کرد.البته تمام جرایم رایانه‌ای و مخابراتی در اینترنت اتفاق نمی افتد.چرا که تنوع و گستردگی تجهیزات کامپیوتری و مخابراتی و بر اساس تکنولوژی های پیشرفته که موجب این حرفه ای در زمینه به کارگیریip دیگران لحاظ می‌کنند کشف محل ارتکا ب جرم را با مشکلاتی مواجه کرده است.بنابراین مطابق با ماده ۶۵۵ قانون آیین دادرسی کیفری دادگاه‌ها و دادسرا ها موظف به رسیدگی به مشکلات جرایم اینترنتی به کشف جرم می باشند.مطابق با ماده ۶۶۶ قانون آیین دادرسی کیفری قوه قضاییه باید بر حسب ضرورت شعبات دادگاه های کیفری یک و دو دادگاه اطفال و نوجوانان؛ دادگاه ها و دادسرا های نظامی؛ مراکز تجدید نظر را جهت رسیدگی به جرایم سایبری و اینترنتی در نظر بگیرد.ضمن این که متخصصین مربوطه به امور رایانه باید از مقامات قضایی دادسرا و دادگاه ها انتخاب شوند.

نکته:

شعبه مربوط به ماده ۶۶۶ نباید با دادگاه های خصوصی اشتباه گرفته شوند.دادسرای جرایم رایانه‌ای برای اقامه دعاوی رایانه ای می باشد که موظف به رسیدگی تخلفات مربوطه در فضای مجازی شرکت های هرمی و غیر می باشند.باید با ارائه دادخواست و مدارک مربوطه ؛خرید تمبر پرونده اقدام به تشکیل پرونده جهت رسیدگی نمود.

مهارت و خصوصیات وکیل جرایم سایبری

وکیل جرایم سایبری

وکلای جرایم سایبری باید بتواند به خوبی شرایط پرونده را کنترل نماید.اقدام به تنظیم لایحه دادخواست محکم در چارچوب های قانونی و حقوقی را اعمال کند.در واقع مهارت وکیل جرایم اینترنتی در ارائه حرفه ای دادرسی با تنظیم دادخواست حرفه ای می باشد؛ تا بتوانند موارد مطرح شده قابلیت استناد به دادخواست را داشته و بتواند قاضی پرونده را قانع نماید.همچنین دادخواست های ارائه شده باید استناد حقوقی در دادگاه و سایر مراجع قضایی را داشته باشد.به همین علت تنظیم دادخواست یک مهارت کاملا تخصصی است که وکیل جرایم سایبری در خصوص دادخواست و لایحه نویسی نیز مهارت خواهد داشت.جمع آوری و به دست آوردن اطلاعات در مدت زمانی اندک از یک وکیل کاربلد جرایم سایبری امکان‌پذیر خواهد بود.چرا که مدارک و دلایل کافی در حیطه فضای مجازی نیازمند مهارت و تخصصی می باشد که بسیار زمان بر خواهد بود.به همین علت ارزیابی و پیگیری پرونده های جرایم اینترنتی با اطاله وقت روبرو خواهد بود .بنابراین بهتر است تا با استفاده از بهترین وکیل جرایم سایبری از هدر رفتن وقت و هزینه در پیشگیری از خسارت های جبران ناپذیر جلوگیری شود.بنابراین بهتر است یا وکیل جرایم اینترنتی اشراف کامل به موارد زیر داشته باشد.وکیل جرایم سایبری باید بتواند در ارائه راهکارهای قانونی حرف اول را بزند.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای باید با تمامی مراحل شکایت دادخواست و غیره به مراجع قضایی آشنایی کامل داشته باشد.وجدان کاری از جمله خصلت های ویژه یک وکیل متخصص می باشد صبوری و داشتن و حوصله از جمله مزایای اخلاقی وکلای متخصص جرایم رایانه ای می باشد.وجدان کاری می تواند یک وکیل متخصص جرایم اینترنتی را بسیار متعهد نشان دهد .شجاعت در کنار مهارت و استفاده از ترفند های حرفه ای می تواند یک ترکیب فوق العاده از خصوصیات وکیل جرایم اینترنتی باشد.

ارتباط با بهترین وکیل جرایم رایانه ای

ارتباط با وکیل جرایم رایانه ای

تخفیف در مجازات جرایم اینترنتی

تخفیف در مجازات جرایم اینترنتی

وکیل جرایم رایانه ای بر حسب شرایط و مفاد ذکر شده در قانون و بر اساس شرایط متهم می تواند اقدام به درخواست تخفیف مجازات یا تبدیل مجازات متهم نماید.تخفیف در مجازات به معنی کاهش و تقلیل مجازات متهم می باشد .مجازاتهای در نظر گرفته شده برای جرایم مختلف و بازدارندگی ؛ ایجاد ترس و برای عدم تکرار مجدد جرم می باشد.اما در مراجع قانونی و دادگاه ها بر اساس معاذیر قانونی و اختیاراتی که در قانون بر مبنای کیفیات مخطه قضایی برای برخی جرایم در نظر گرفته شده است که منوط به شرایطی خاص می باشد.از جمله:

 • تبصره ۱ دادگاه موظف است شرایط تخفیف مجازات در حکم را قید نمایند.
 • تبصره ۲ زمانی که از جهات مختلف در این ماده در موارد خاص پیش بینی شده باشد دادگاه نمی تواند مجازات را موجب همان موارد دوباره تخفیف دهد.
 • مطابق با ماده ۳۹ مجازات اسلامی صدور حکم معافیت در جرایم تعزیری با درجه هفت و هشت با تشخیص دادگاه به عدم ارتکاب مجدد جرم از سوی مجرم
 • عدم سابقه کیفری مجرم و سعی در جبران ضرر و زیان و غیره امکان پذیر می باشد.
 • وکیل جرایم رایانه ای با تکیه بر دانش و مهارت خود و بر اساس مدارک و اسناد لازم سعی در اخذ تخفیف در مجازات جرایم یا تبدیل به مجازات از نوع دیگر و مناسب باحال متهم خواهد نمود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف مجازات های جرایم اینترنتی و سایبری با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران تماس بگیرید.

از اینجا به سوالات شما به صورت تلفنی پاسخ سریع داده خواهد شد.

از این بخش سوالات خود را رایگان بپرسید

ارتباط مستقیم با ما

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه ای

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه ای

حق الوکاله وکیل جرایم رایانه ای در مراحل مختلف نیز قابل پرداخت می باشد.چرا که در برخی موارد وقتی پرونده ممکن است از چند موضوع اتهامی برخوردار باشد که ملاک تعرفه ها اتهام جرم می باشد.در واقع به ازای هر جرم اضافه ۲۰ درصد از حق الوکاله به تعرفه اضافه خواهد شد.البته باید اشاره داشت که قیمت و هزینه وکیل جرایم اینترنتی بین المللی نسبت به وکلای معمولی بالاتر است.چرا که آگاهی و اطلاعات وکلای جرایم اینترنتی این وجه تمایز را قائل شده است.هزینه شکایت جرایم اینترنتی به جز حق الوکاله وکیل شامل مبلغ ثبت شکایت در دفاتر خدمات قضایی و هزینه ثبت نام ثنا می باشد.هزینه شکایت مطابق نرخ سال ١۴٠١خواهد بود.تعرفه شکایت جرایم اینترنتی در سال ۱۴۰۱ شامل ثبت شکایت در دفتر خدمات قضایی حدود ۱۵۰ هزار تومان؛عدم عضویت در سامانه ثنا و ثبت شکایت ۱۵۰ هزار تومان

انواع جرایم اینترنتی مختلف شامل:

سرقت رایانه ای، نشر اکاذیب، سرقت اطلاعات شخصی ،انتشار تصاویر خصوصی، فیشینگ، شنود غیر مجاز

مواردی که در تعرفه حق الوکاله وکیل جرایم رایانه‌ای تاثیرگذارند

شامل:

تحصیلات وکیل

برای وکلایی که از مدرک تحصیلی کارشناس ارشد برخوردارند ۵ درصد مبلغ پایه و برای وکلا با مدرک دکترا ۱۰ درصد مبلغ پایه حقوق افزوده می شود.

سابقه وکیل

سابقه وکلا به اعضای هر سال سنوات خدمات قضایی وکالت و عضو هیئت علمی به اعضای هر سال یک درصد مبلغ پایه و تا ۳۰ سال سابقه ۲۰ درصد مبلغ پایه به حق الزحمه وکلا اضافه می شود.

محل اشتغال وکیل

به طور معمول وکیل جرایم رایانه ای در تهران و مراکز استان‌ها از ۱۰ درصد به مبلغ پایه و وکیلان شاغل در سایر شهرهای بزرگ تا ۵ درصد مبلغ پایه به حق الزحمه آنها اضافه میشود.

مرحله رسیدگی به پرونده

هزینه وکیل برای جرایم اینترنتی در دعاوی منتهی به نتایج مختلف نیز هزینه های متفاوتی دارد.به عنوان مثال برای ابطال دادخواست قبل از پاسخ و دفاع به میزان حق الوکاله مرحله ابتدایی باید ربع حق الوکاله پرداخت شود.جهت ابطال دادخواست بعد از پاسخ و دفاع باید به میزان نصف حق الوکاله مرحله ابتدایی پرداخت شود.در مرحله تجدیدنظر قبل از پاسخ و دفاع ربع حق الوکاله جرایم رایانه‌ای باید پرداخت شود.در دعاوی تجدیدنظر بعد از پاسخ و دفاع معمولاً نصف حق الوکاله مرحله تجدیدنظر پرداخت میشود.

رسیدگی به پرونده

در پرونده های غیر مالی که خواسته مالی در بین باشد میزان حق الوکاله و خسارت مطالبه از طرف محکوم له تعیین می شود که می تواند خواهان یا محکوم یا دادگاه مبلغ را تعیین نماید.

توافق وکیل و موکل

هزینه حق الوکاله و تعرفه ای که برای وکیل جرایم رایانه ای در سال ۱۴۰۱ تعیین می شود معمولا مطابق با توافق طرفین است.چنانچه در قرارداد مبلغی ذکر نشده باشد و به توافق نرسیده باشند؛ موکل باید تعرفه قانونی حق الوکاله وکیل و هزینه کار وی را پرداخت نماید.این هزینه در بخش های مختلف از دعاوی جرایم سایبری متفاوت می باشد.هزینه وکیل برای جرایم اینترنتی در خصوص کارهایی می باشد که به وکالت از موکل انجام می پذیرد و در نتیجه مستحق دریافت حق الوکاله است.مبلغ حق الوکاله در قرارداد وکالت با توافق موکل و وکیل ثبت میشود و محدودیتی ندارد.اما اگر در قرارداد وکالت هیچ گونه توافقی نباشد باید مطابق با تعرفه قانونی دریافت شود.

مراحل شکایت و دادخواهی دعاوی اینترنتی

مراحل شکایت و دادخواهی دعاوی اینترنتی

برای دادخواهی و شکایت در زمینه رویه جرایم سایبری شما می توانید شکایت خود را در سایت پلیس فتا ثبت کرده و اقامه دعوا کنید.همچنین می توانید به صورت حضوری به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه و دادخواست خود را ارائه و تشکیل پرونده دهید.در صورتی که به صورت حضوری اقدام کنید؛ چنانچه به کسی مظنون باشید پرونده برای بررسی به دادگاه ارجاع داده خواهد شد.اما در صورتی که به کسی مظنون نباشید پرونده را برای تکمیل اطلاعات به پلیس فتا ارجاع خواهند داد.اگر که از طریق سایت فتا اقدام به ثبت شکایت و اقامه دعوا کنید می توانید با ارتباط از بخش فوریت های سایبری سایت پلیس فتا یا مراجعه از بخش ارتباطات مردمی شکایت خود را اعلام کنید.بهترین راه پیگیری و حضوری و ثبت کتبی شکایت نامه می باشد؛ تا بتوانید حق و حقوق خود را دریافت کنید.بعد از مراجعه به دادسرا ثبت پرونده و هزینه آن معاونت دادسرا ؛پرونده جهت کسب اطلاعات و مستندات مرتبط با پرونده به پلیس فتا داده می شود.

پرونده هایی که به پلیس فتا تسلیم می شود در حوزه مشخصه ارجاع داده خواهد شد.پس از این که شاکی کلیه مستندات را به افسر دایره فتا ارائه کرد افسر دایره شروع به بررسی شبکه های اجتماعی و تحقیق و تفحصات لازم می پردازد.سپس گزارشات لازم را به دادسرا ارسال می کند.از آنجایی که جرایم سایبری با گسترش زیادی روبرو بوده است؛ بنابراین ارائه یک دادخواست قوی و مناسب با موضوع جرم لازم به تنظیم می باشد.به همین علت وکیل جرایم سایبری با داشتن تسلط بر کلیه مفاد قانونی و دانش حقوقی در این خصوص شما را در احقاق حقوق قانونی کمک خواهد کرد.زیرا مفاد قانونی جرایم سایبری بسیار نزدیک به هم بوده و از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار است که ممکن است برای افراد عادی گمراه کننده باشد.بنابراین افراد چنانچه خود اقدام به ثبت دادخواست کنند؛ به دلیل عدم آگاهی به مفاد قانونی و همینطور عدم ارائه مستندات لازم موجب رد پرونده و در نهایت مختوم به شکست خواهد شد.افسر دایره فتا بر اساس مستندات توسط شاکی جهت بررسی پرونده از سایر شبکه های اجتماعی جهت کسب اطلاعات داده می شود.

وکیل جرایم سایبری آنلاین

یکی از روش های مشاوره با وکلا استفاده از بخش آنلاین می باشد.

امروزه به دلیل پیشرفت های تکنولوژی و رشد بستر های اینترنتی تمامی کارها از جمله خدمات مشاوره از راه دور بدون حضور یافتن در مکان خاص قابل انجام میباشد.

مشاوره‌ها بسیار سریع و بدون اتلاف وقت و آسان انجام می شود.

به همین دلیل شیوه مشاوره آنلاین و رشد زیادی را در این بستر داشته است.

مشاوره های آنلاین با وکلای جرایم سایبری شیوه نوین نیز بسیار پرطرفدار بوده و البته در سایر حوزه ها وکلا می توانند ارائه خدمات مشاوره آنلاین نمایند.

از جمله مزایای مشاوره آنلاین با وکیل جرایم سایبری می توان به موارد زیر اشاره داشت:

ارتباط آسان

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در هزینه

و…

بهتر است برای مشاوره های آنلاین از مشاوره تلفنی و همچنین تصویری انتخاب کنید.

در صورت عدم فرصت و زمان کافی برای مراجعه حضوری برای رسیدگی به مشکلات خود با وکلا می توانید مشاوره آنلاین را انتخاب کنید.

همچنین بر اساس حوزه های اختصاصی مشکلات شما خدمات مشاوره را ارائه داده و شما را در تمامی مراحل دعاوی همراهی خواهند کرد.

گروه وکلای حق وران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان در مورد پرونده های جرایم سایبری و رایانه‌ای از بخش واتساپی بصورت آنلاین می باشد.

هم اکنون تمام کلیه سوالات خود را از این بخش پیگیری نمایید.

وکیل جرایم سایبری رایگان

بخش پرسش و پاسخ از جمله خدمات مشاوره رایگان مجموعه وکلای حق وران می باشد که جزوه موفق ترین و پربازدیدترین خدمات مجموعه می باشد.

ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی رایگان در ۲۴ ساعت شبانه روز می باشند.

برای ارتباط با بهترین مشاوران حوزه جرایم سایبری میتوانید از بخش زیر در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای

همانطور که می‌دانید وکیل جرایم رایانه‌ای معمولاً به روزترین و کارآمدترین اطلاعات حقوقی و مشاوره های قضایی در خصوص جرایم رایانه‌ای ایران را می‌تواند به تمامی متقاضیان در هر نقطه از کشور از طریق تماس تلفنی؛ مشاوره آنلاین ارائه نماید.

گروه وکلای حق وران علاوه بر خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین خدمات مشاوره رایگان را برای متقاضیان فراهم کرده است.

برای این منظور می‌توانید از درگاه های زیر اقدام کنید.

مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای

جهت اینکه برای رسیدگی به پرونده‌های جرایم اینترنتی بتوانیم موفق عمل کنید بهتر است تا از مشاوره حقوقی متخصص در حوزه جرایم سایبری تماس بگیرید و راهکارهای قانونی را دریافت نمایید.

مشاوره هایی درباره:

انواع جرایم و مجازات های جرم به وقوع پیوسته؛ آشنایی با ترفند های حرفه ای؛ جرایم مختلف؛ ابزار آلات به کار رفته در جرایم اینترنتی؛ نحوه اقرار به جرم؛ آشنایی با نحوه اثبات جرم؛ ارائه ادله کافی برای اثبات جرم؛ اقرار به ارتکاب جرم شهادت و یا مستمع را به مستندات لازم برای آگاهی و اشرافیت قاضی مدارک مورد نیاز در جرایم رایانه‌ای باید قابل رویت باشد تا بتوانیم به آنها به اثبات برسانیم و مشاوره حقوقی می تواند شما را از تمامی چالش ها و تبعات این جرایم آگاه نمایند.

مراجع مرتبط با جرایم اینترنتی و سایبری

مراجع مرتبط با جرایم اینترنتی و سایبری با حضور وکیل جرایم رایانه ای

مهمترین مرکز رسیدگی به جرایم رایانه‌ای شامل

 • دادستانی کل کشور
 • دادسرای جرایم و تخلفات رایانه ای
 • پلیس فتا

البته نهادهایی مانند انجمن‌های صنفی کسب و کارهای اینترنتی یا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نمی توانند به جرایم اینترنتی ورود داشته باشند.

تجدیدنظرخواهی از حکم بدوی در جرایم سایبری توسط وکیل جرایم رایانه‌ای

تجدید نظر در حکم بدوی جرایم رایانه‌ای یکی دیگر از مراحل رسیدگی به جرایم فضای سایبری و فضای مجازی می باشد که متهم میتواند بعد از صدور حکم از دادگاه بدوی اقدام به اعتراض به رای نماید.

از آنجایی که محکوم حق اعتراض دارد دال بر محکومیت متهم و یا دلیل بر برائت می تواند اقدام به اعتراض و لایحه تراضی و تجدیدنظرخواهی و تبادل لوایح صورت گرفته یعنی دفاع تجدید نظر خوانده توجه نمود و در صورت لزوم اقدام به تشکیل جلسه رسیدگی صادر میشود.

در غیر این صورت بدون دعوت از هر یک از طرفین دعوا نسبت به انشا حکم اقدام خواهد شد.

معمولاً درخواست تجدید نظر در رای صادر شده از طرف دادگاه جهت جلوگیری از خطاهای احتمالی می باشد که ممکن است قانونگذار اقدام به صدور رای کرده باشد.

برای جلوگیری از مجازات نابجای حقوق افراد گزینه تجدید نظر خواهی توسط قانون گذار پیش بینی شده است.

اساس ماده ۳۴۸ قانون آیین دادرسی مدنی برحسب دلایل موجه میتوان درخواست تجدید نظر خواهی را به دادگاه ارائه کرد و از جمله ادله این موضوع می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • عدم توجه قاضی به دلایل ابرازی
 • فقدان شرایط قانونی شهادت شهود
 • اعتبار مستندات دادگاه
 • مخالف بودن با رای مطابق با موازین شرعی و مقررات قانونی

نکته

پرونده هایی که در دادگاه تجدیدنظر مورد رسیدگی قرار می گیرند؛ اختیارات دادگاه نخستین را دارا هستند و میتوانند کلیه اقدامات را برای احراز واقعیت لازم می باشد را پیگیری کند.

چنانچه دادگاه تجدید نظر فرایند رسیدگی دادگاه بدوی را صحیح بداند از تکرار آن خودداری می نمایند.

در صورت نیاز به بررسی به صورت دقیق اقدام به رسیدگی و صدور رای شایسته خواهد کرد

مدارک مورد نیاز جهت شکایت در دعاوی رایانه‌ای

برای کلیه دعاوی رایانه‌ای باید مدارک کامل زمینه پرونده باشند

وکیل جرایم رایانه ای می‌تواند به شما در خصوص جمع آوری ادله کافی راهنمایی لازم را ارائه کند.

از جمله اسکرین شات؛ آی پی سایت ؛فیش واریزی اصل پیام ها باید در پیام رسان گوشی یا لپ تاپ یا کامپیوتر قابل رویت بوده تا بتواند ادعا و مدارک شما را مستندسازی نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت شکایت در دعاوی رایانه‌ای

موقع اسکرین شات گرفتن باید شماره تلفن آیدی و پروفایل طرف در اسکرین شات قابل رویت باشد.

در صورت ازدیاد مستندات می توانید آنها را در دو عدد سی دی یا لوح فشرده به پلیس تحویل دهید.

پرینت حساب بانکی

مدارک هویتی

شناسنامه

کارت ملی

تهمت و افترا در فضای مجازی

برای رسیدگی به پرونده های تهمت و افترا در فضای مجازی می توانید با کمک وکیل جرایم رایانه‌ای به آنها رسیدگی کنید.

رسیدگی به هرگونه اختلال در فضای مجازی؛ از روند از درگیری های بزرگتر و اختلافات بیشتر در دنیای واقعی برای افرادموجب پیشگیری خواهد بود.

مطابق با قانون کلیه اعمال و رفتاری که باعث آسیب به افراد در فضای مجازی شود جرم میباشد.

تهمت و افترا در فضای مجازی(وکیل جرایم اینترنتی)

تمامی اعمال و رفتاری که باعث لطمه به حیثیت و آبروی افراد شود؛ تهمت و افتراء اطلاق می شود.

قانونگذار برای هرگونه تهمت و افترا در فضای مجازی مجازاتی را در نظر گرفته است.

متاسفانه هنوز برخی از مردم به دلیل عدم آگاهی در خصوص پیگیری پرونده و شکایات جرم توهین به افراد وراد پروسه قضایی نمی‌شوند.

اما بهتر است بدانید که چنین جرایمی قابل پیگیری و شکایت هستند.

از آنجایی که برخی از هویت اشخاص در شبکه های مختلف مجازی مشخص نمی باشد ؛در روند رسیدگی با دشواری‌ها و پیچیدگی‌های روبرو خواهد بود؛ که بهترین وکیل جرایم رایانه‌ای می تواند فرد مرتکب را به راحتی با تنظیم شکواییه به پای میز محاکمه بکشاند.

مجازات توهین و فحاشی در فضای مجازی

هر یک از رفتارهای توهین و یا افترا در شبکه های مجازی و به کار بردن الفاظ رکیک و فحش ناسزا قابل پیگیری می باشد.

در قانون مجازاتی که برای توهین و افترا در نظر گرفته شده شامل:

وکیل جرایم سایبری

مجازات توهین به افراد از قبیل:

هرگونه فحاشی ؛به کارگیری الفاظ رکیک و نسبت دادن به طرف به گونه‌ای که مشمول حد قذف نباشد.

مطابق ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی به ۷۴ ضربه شلاق و یا مجازات نقدی از ۵۰ هزار ریال تا یک میلیون ریال خواهد بود.

چنانچه توهین مشمول حد باشد؛ یعنی به شخص نسبت زنا و لواط داده شود.

مجازات فرد خاطی مطابق با ماده ۲۵۰ قانون مجازات اسلامی برابر با ۸۰ ضربه شلاق خواهد بود.

مجازات افترا

چنانچه هر کسی به هر طریقی چیزی را صراحتاً به شخصی نسبت دهد؛

طبق قانون آن موضوع جرم محسوب خواهد شد.

اگر نتواند صحت آن را اثبات کند برای فرد خاطی به موجب ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی از یک ماه حبس تا یک سال حبس و تا ۷۴ ضربه شلاق و یا یکی از این موارد لحاظ می شود.

نکته مهم در خصوص فضاهای مجازی به دلیل سرعت زیاد در انتشار اطلاعات می‌تواند ضرر های فراوانی را به بزه دیده وارد کند.

نحوه پیگیری شکایت در فضای مجازی توسط وکیل جرایم رایانه‌ای

باید مدارک لازمه موجود باشد.

سپس باید اقدام به طرح شکواییه در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نمود.

از طریق دادگاه باید تحقیقات مقدماتی را در زمان مناسب انجام داد.

با احراز وقوع جرم قرار جلب به دادرسی صادر میشود با تایید قرار جلب پرونده به همراه کیفرخواست صادره به دادگاه کیفری ارجاع داده میشود.

برای رسیدگی به جرم در دادگاه کیفری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

با احراز جرم توسط قاضی برای مجازات مرتکب حکم صادر می شود.

از جمله لوایح مورد نیاز برای حضور در دادگاه لایحه افترا و لایحه دفاعیه افتراء میباشد.

فیشینگ چیست

مخرب ترین روش برای دسترسی هکرها به اطلاعات بانکی افراد و سرقت دارایی آنها می باشد.

در چند دهه اخیر با رایج شدن اینترنت دیگر انجام کار ها مانند گذشته نبوده و برای مراجعه به بانک‌ها و شعب نیاز به صف های طولانی نیست.

به خاطر همین استفاده از اینترنت علاوه بر سهولت امور کارها بسیار خطرآفرین نیز می باشد.

چرا که باید نکات ایمنی را در خصوص خطرات احتمالی حمله های هکرها و…و راههای مقابله با آن آشنایی داشته باشیم.

فیشینگ انواع مختلفی دارد:

 • فیشینگ تلفنی
 • فیشینگ با ایمیل
 • فیشینگ با دستگاه پوز وATM
 • ربات تلگرام و فیشینگ

برای مقابله با حملات فیشینگ بهتر است تا بهurl درگاه پرداخت توجه داشته باشید .

همه دستگاه ها و یا سایت های بانک ها آدرس های مشخصی را دارند.

برای این منظور میتوان نشان از حمله فیشینگ باشد؛ البته بهتر است تا برای استفاده با فیشینگ از روش‌های کاربردی تر استفاده کنید.

روش های کاربردی در مقابله با فیشینگ

بهتر است آدرس را به صورت مستقیم در مرورگر وارد کنید.

بی دلیل بر روی تمام ایمیل هایی که افراد می فرستند کلیک نکنید.

چرا که ممکن است سایت های مشابه با سایت واقعی با ظاهر موجه روبرو شویم و با هک کردن اطلاعاتتان کمک به سرقت اطلاعاتتان نمایید.

بنابراین بهتر است تا به دنبال منابع معتبر باشید.

استفاده از رمز یکبار مصرف را فراموش نکنید.

چرا که مانع از به سرقت رفتن اطلاعات خواهد شد.

با دریافت هرگونه پیامک یا ایمیل از افراد ناشناس که دارای لینک هستند و مربوط به جوایز یا قرعه کشی هستند؛ به هیچ وجه روی آنها کلیک نکنید.

قبل از کلیک بر روی دامنه های سایت های واقعی به آدرسurl درگاه را مورد بررسی قرار دهیم.

اکانت های مالی رابررسی کرده و برای آنها صورتحساب تهیه کنیم تا تمامی تراکنش ها قابل مشاهده باشند.

چرا که افراد با مشغله‌های کاری بالا این بررسی زمان بر و حوصله بر خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از بهترین وکیل جرایم اینترنتی در تهران کمک بگیرید.

جهت ارتباط با بهترین وکلای فیشینگ از درگاه زیر مراجعه فرمایید

نحوه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی به کمک وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای می تواند برای پیگیری سریع تر شکایت از کل%

41 دیدگاه

 • سلام .ی دوستی بهمن گفت بیا توی ی شرکت سرمایه گذاری کنیم و سود به دلار میده و خیلی اعتماد داشتم به دوستم و15000دلار سرمایه کردم و بعد نه تنها سود ندیدم بلکه پول خودمم ازبین رفت بعد فهمیدم از این شرکت های هرمی بوده و با عضو گیری سود برای خودشون واریز میشده

  • سلام. اگر که شما پول رو به حساب شخصی در ایران واریز کرده باشید میتوانید همان مبلغ را مسترد نمایید. از روز تقدیم دادخواست خسارت تاخیر تادیه یا همان سود به شما تعلق میگیرد.

 • سلام .من ادمین سایت خرید قروش ارز دیجیتال بودم که از انجا بیرون امدم …آیا بعد میتونن برام مشکلی پیش بیارند از لحاظ قانونی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *