5/5 - (3 امتیاز)

آیا رابطه نامشروع باعث اخراج می‌شود ?

(Does an illicit relationship lead to dismissal?)

برای پاسخگویی به این جواب سوال بهتر است بگویم قطعاً خیر امکان اخراج از طریق رابطه نامشروع وجود ندارد. اما در صورتی رابطه نامشروع باعث اخراج میشود که منوط به شرایط مختلف باشد. با ما همراه باشید تا به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.
در صورت اخراج از کار به دلیل رابطه نامشروع مشمول چه مجازاتی خواهید شد؟
مجازات رابطه نامشروع در تخلفات اداری به چه صورت است ؟
حکم رابطه نامشروع برای کارمندان دولت چیست؟
مجازات رابطه نامشروع در نیروهای مسلح به چه صورت است؟
و بسیاری از سوالات مشابه که در شرایط مختلف نیازمند پاسخگویی دقیق ؛صریح توسط وکیل رابطه نامشروع دارد.

اخراج از کار به دلیل رابطه نامشروع

همانطور که گفتیم رابطه نامشروع نمیتواند دال بر اخراج افراد از کار یا اخراج کارمند دولت شود. چرا که از نظر قانونی و شرعی پذیرفته شده نیست. نیازمند شرایطی می باشد که صرفاً پیش از استخدام باید برای افراد در نظر گرفته شده باشد. البته به شرایط دیگری هم وابسته است که در ادامه همین مطلب به آن می پردازیم.

دلیل چهارم مطابق قوانین و مقررات استخدامی روابط نامشروع افراد و اثبات آن در در مراجع قانونی به گونه ای نمی باشد که منجر به اخراج افراد از خدمت شود. چون معمولاً بین مجازاتها و تخلفات متهمین و مجرمین باید تناسب وجود داشته باشد.

دلیل سوم مبنی بر عدم اخراج افراد از کار مبنی بر اصل ۳۷ قانون اساسی و ماده ۱۹۷ قانون آیین دادرسی مدنی می باشد که بر اساس این اصل در برائت خواهد بود و هیچ کسی از نظر قانونی مجرم نیست مگر اینکه جرم ثابت شود.

دومین دلیل محکم برای اینکه بدانیم آیا رابطه نامشروع باعث اخراج میشود یا نه این است که هیئت های اداری به تنهایی نمی توانند اقدام به اخراج کارمند خود بر اساس اتهام رابطه نامشروع کنند. چرا که در صلاحیت رسیدگی آنها نمی باشد.

دلیل اول که رابطه نامشروع باعث اخراج نخواهد شد؛ چون تنها مرجع رسیدگی به جرم رابطه نامشروع برای باید به واحد تخلفات اداری مراجعه نمود.

نکته

در صورتی که به اتهام رابطه نامشروع از کار اخراج شده باشید میتوانید رای صادر شده برای خودتان را از طریق هیئت های بدوی و تجدید نظر پیگیری کنید. چرا که این احکام در دیوان عدالت اداری قابل پیگیری خواهند بود. حال با این شرایط تنها در صورتی می توانید بر حکم صادر شده اعتراض کنید که توانایی دفاع از خود را بر اساس مدارک و ادله و تجربه بالا در این زمینه ارائه کنید. چون صرف ارائه دلایل باید بتوانید اقدام به نقض آرا در این خصوص بپردازید. این امر تنها در تخصص و تجربه بهترین وکیل دادگستری تهران در مجموعه حق وران می باشد.
بنابراین شما می توانید بهترین وکیل زنا یا وکیل بهترین وکیل رابطه نامشروع را از و گروه وکلای حق وران بخواهید.
در صورت عدم نیاز به اخذ وکیل می توانید اقدام به اخذ مشاوره حقوقی با متخصصین امر کنید بهترین وکلای متخصص در حوزه رابطه نامشروع همواره در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستند. شما میتوانید به صورت چت آنلاین؛ مشاوره فوری تلفنی و یا مشاوره رایگان مجموعه از بخش پرسش و پاسخ بهره ببرید. چنانچه تا به اینجا به پاسخ سوالات خود نرسیده اید می توانید از طریق شماره09129426674 با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *